Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Güçlü İşitme Cihazları

sino P

10k HD Ses Ses Yaklaştırma Uyarlanabilir Gürültü Koruması Büyütme (Squelch) Uyarlanabilir Feedback Koruması Feed

NOW IQ

Zorlu dinleme ortamları genellikle daha iyi işitmenin önündeki engellerdir, ancak 900sync teknolojisi ile daha kolay hale getirilmiştir.

MUSE IQ

Zorlu dinleme ortamları genellikle daha iyi işitmenin önündeki engellerdir, ancak 900 sync teknolojisiyle dinleme daha kolay hale getirilir.

İşitme Cihazı Markaları
İşitme cihazları, kişide işitme kayıplarının olması durumunda kullanılan özel aletlerdir. Bu cihazlar sayesinde sesin şiddeti arttırılarak kişinin işitme cihazının sesini duyması sağlanır. İşitme sorunu olan bireylerin bu sorundan kurtulmaları adına dünyada ve ülkemizde adını duyuran işitme cihazı markaları ile çalışıyoruz.Farklı markalara ait her özellikte işitme cihazlarını sitemizde bulabilirsiniz.

1.Starkey İşitme Cihazları
Starkey İşitme Cihazı Teknolojileri, Amerika merkezli faaliyet göstermektedir. Dünyada 1967 yılından bu yana dijital işitme sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Günümüzde yenilikçi tasarımları, estetik işitme cihazı projeleri ile sektörde öne çıkan firmalar arasındadır.Starkey faaliyetlerini “Daha iyi duy. Daha iyi yaşa.” Sloganıyla yürütmektedir. Ayrıca işitme sorunu olan kişiler için en kaliteli işitme deneyimi sağlayabilmek adına sürekli olarak arge çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

2.Interton İşitme Cihazları
İşitme cihazları içinde uygun fiyatı ve kaliteyi bir arada arıyorsanız Interton ürünlerini inceleyebilirsiniz. Firma işitme teknolojileri alanında 50 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Günümüzde dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir.Interton en yeni teknoloji işitme cihazlarını piyasaya sürmektedir. Ayrıca tüm ürünlerde temel odak noktalarından biri hastaları işitme cihazlarını kolay kullanabilmesidir. Herkesin kullanabileceği işitme cihazı çeşitleri için markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

3.Audifon
Audifon, Almanya menşeli çalışan bir işitme cihazı şirketidir. Almanya’da faaliyet gösteren tek işitme cihazı markasıdır. İşitme uzmanları çalışmalarıyla yeni nesil işitme cihazları piyasaya sürmektedir. İşitme cihazlarını kullanan kişilerin yaşam kalitelerini arttırmak temel amaçtır.Audifon işitme cihazlarında 10 k HD ses, sahne algılama, adaptif ses ayarı, adaptif feedback ayarı, adaptif gürültü önleyici, canlı dinleme, kulak uğultusu (tinnitus) baskılama gibi birçok özelliği bulabilirsiniz.

4.Widex İşitme Cihazları
Widex işitme cihazı sektöründe öncü bir firmadır. İşletme işitme zorluğu olan her hastanın daha iyi bir işitme deneyimi yaşamasına çalışmaktadır. Ayrıca firma işletme kaybı olan hastaların normal insanlarla aynı standartlarda işitme deneyimi yaşaması için çalışmaktadır. Yapay öğrenme teknolojili işitme cihazları sayesinde doğal sesler çok daha net anlaşılabilir.

5.Inventis Odyoloji Ekipmanları
İşitme cihazlarında yedek parça ve ekipman temini de çok önemlidir. Odyometre, orta kulak analizör başta olmak üzere işitme cihazı parçalarında da ileri teknoloji ürünleri sunmaktadır. Inventis faaliyetlerini İtalya merkezli olarak yürütmektedir. İleri teknoloji işitme cihazı ve odyoloji ekipmanlarını satın alabilirsiniz.İşitme cihazları markaları arasından bütçenize ve aradığınız özelliklere göre bir seçim yapabilirsiniz. Kaliteli bir işitme deneyimi yaşayabilmeniz için dünyada bilinen işitme cihazı şirketleri ile çalışıyoruz.

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ