Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı :0 (232) 398 33 00

Starkey İşitme Cihazları

Merkezi Minnesota'da bulunan Starkey işitme Cihazı Teknolojileri, 1967 yılından beri kapsamlı dijital işitme sistemlerinin yenilikçi tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtılmasında dünya lideri olan bir Amerikan şirketidir. 
"Daha iyi duy. Daha iyi yaşa." "Kendimizi, ürünlerimizin inovasyonu ve çalışanlarımızın tutkusu ile mümkün olan en iyi işitme deneyimini sunmaya adadık." 
"işitme, sağlığımızın ve mutluluğumuzun anahtandır." "Çevremizdeki insanları ve dünyayı duyabilmek, nefes almak kadar önemlidir. Geliş-miş işitme çözümlerinin üretiminde ve sunumunda bir dünya lideri olarak, her insanın en iyisini duyma fırsatına sahip olmasını sağlamak için her gün çalışıyoruz." 

LIVIO AI

En güçlü ve verimli platformumuz olan Thrive platformu üzerine inşa edilen Livio işitme cihazları, üstün ses kalitesi,

LIVIO EDGE AI

Livio Edge AI, Time Magazine'in 2019'un En İyi 100 Yeniliğinden biri olarak kabul edilen devrim niteliğindeki teknolojiye dayanan ezber bozan

MUSE IQ

Zorlu dinleme ortamları genellikle daha iyi işitmenin önündeki engellerdir, ancak 900 sync teknolojisiyle dinleme daha kolay hale getirilir.

SOUNDLESS SYNERGY IQ

Dünyanın en küçük, en konforlu işitme cihazı, pratisyenler ve hastalar hem kablosuz hem de kablosuz olmayan seçeneklerde
HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ