Genesis AI CIC
Kulak kanalınızda zarifçe yer alan işitme cihazının minik kulpu, göze çarpmayan tasarımın mükemmelliğini sergiler
cirlce

Öne Çıkan Özellikler

Son teknoloji işitme cihazlarının hayatınızı kolaylaştıran özelliklerini keşfedin. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

24 Saat Şarj Kapasitesi

Gece şarj edin ve tüm gün boyunca güvenle kullanın

Su Geçirmez

Suya karşı dayanıklı yapısıyla her koşulda güvenle kullanılır

Ergonomik Dizayn

Kulağın arkasında rahatça durur, başkaları tarafından fark edilmez

Gürültü Azaltma

Gürültülü ortamlarda bile konuşmaları çok daha anlaşılır ve net olarak duyabilirsiniz.

Anlık Çeviri

27 farklı dilde çeviri özelliği ile teknolojinin sınırlarınız zorlayın, dünyayı keşfedin.

Adaptif Ses Ayarı

İşitme cihazınızın ses seviyesini ortam sesine göre otomatik ayarlayabilirsiniz.

Cihaz Seçimi

Uzman odyologlarımız size en yakın şubemizde gerekli test ve ölçümleri gerçekleştirerek ihtiyacınıza en uygun cihazı belirlemektedir.
01
Duyma Testi
Duyma seviyenizi belirlemek için tam donanımlı odyoloji testinizi yaptırın.
02
İhtiyaç Analizi
Uzman odyologlarımız yardımıyla yaşam tarzınıza göre en uygun işitme cihazını seçin.
03
Kulak Ölçümü
Kulağınıza en uygun boyutlarda silikonu üretebilmemiz için kulak içi ölçünüzü alalım.
04
Cihaz Teslimi
Size özel üretilen işitme cihazınızı teslim aldıktan sonra net duymanın keyfini yaşayın.

Genesis AI CIC

İşitme kaybı kulaklarda başlasa da, beyinde gerçekleşir. Genesis AI işitme cihazları, beyin korteksimize benzer şekilde çalışarak sesleri "normal" bir işitme sistemi gibi işler ve yıllar süren işitme kaybından kaynaklanan boşlukları doldurur.

Sektördeki en sofistike teknolojiyle donatılmış bu cihazlar, saate 80 milyondan fazla ayarlama yapar, otomatik olarak, sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz.

Sonuç mu? Daha önce hiç olmadığı kadar net, belirgin ve gerçeğe yakın ses kalitesi.

Avantajları

- Kulağınıza özel olarak uyumlu
- İkinci en küçük özel işitme cihazı
- Büyük işitme cihazlarına göre daha az görünürdür.

Daha İyi Bir Yaşam İçin Akıllıca Bir Karar

Eskisi kadar iyi duyamıyor musunuz? Bu, hepimizin başına gelebilir. Ancak insanların konuşmalarını veya kuşların cıvıldamalarını duyamıyorsanız, harekete geçme zamanıdır. Hepimiz biliyoruz ki, işitme kaybı hayatın en anlamlı anlarını kaçırmanıza neden olabilir. Ayrıca yapılan çalışmalar, işitme kaybının düşme riskini, depresyonu, anksiyeteyi, hatta bunamayı artırabileceğini gösteriyor mu? İşitmenizde bir değişiklik fark ederseniz, bir işitme bakım uzmanına görünmek akıllıca bir ilk adımdır. Sizi daha iyi duyma ve yaşama konusunda yardımcı olacak deneyime sahiptirler.

Sıradanlıkla Yetinmeyin

Tüm işitme cihazları sesleri yükselterek duymanıza yardımcı olurken, Genesis AI, anlamanıza da yardımcı olacak son teknoloji özelliklere sahiptir. İşitme kaybı kulaklarda başlasa da beyinde gerçekleşir. Starkey'in patentli Nöro Ses Teknolojisi, beyin korteksimizi taklit eder — sesleri "normal" bir işitme sistemi gibi işleyerek ve yıllar süren işitme kaybından kaynaklanan boşlukları doldurarak. Bunu saatte 80 milyona kadar otomatik olarak yapar, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan. Sıradanlıkla yetinmeyin.

Kendi başlarına olağanüstü olan Genesis AI işitme cihazları, kullanımı kolay My Starkey uygulamamızla eşleştirildiğinde daha fazla avantaj sunar.

Düşme Tespiti Düşmeleri tespit edebilen ve aile üyelerine veya arkadaşlara uyarı gönderebilen tek işitme cihazı.

Binaural Akış Aramaları, müziği ve daha fazlasını daha gerçekçi dinleme deneyimi için doğrudan her iki işitme cihazına akış yapar.

Sağlık İzleme Kulakların bilimini kullanarak adımları doğru bir şekilde sayar, etkileşimi izler ve sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Edge Mode+ İster daha net konuşma, ister geliştirilmiş dinleme konforu için ses kalitesini talep üzerine optimize etmek için AI kullanır.

Video Galeri

Duymer işitme cihazlarını tercih eden hastalarımızın gerçek kullanıcı deneyimi ve diğer tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ve ürünlerimizle ilgili soruların cevaplarını aşağıdaki soru başlıklarından inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İşitme cihazı, işitme kaybı yaşayan kişilerin işitme yeteneklerini artırmak için tasarlanmış elektronik bir cihazdır. Mikrofon, ses işleme birimi ve hoparlör içeren bu cihaz, çevresel sesleri toplar, işler ve kullanıcının duyabileceği bir düzeyde sesleri ileterek işitme yeteneğini iyileştirir.
İşitme cihazı fiyatları, teknoloji seviyesi, marka, model ve sunulan özelliklere göre değişiklik gösterir.
İkili işitme cihazı, her iki kulağa takılır ve doğal işitme deneyimi sunar. Bu cihazlar kullanıcıların, konuşulanları anlamasını kolaylaştırır, iki yönlü iletişimini destekler, etrafındaki gürültüyü azaltır, özgüvenini yerine getirir, konum belirleme yeteneğini ve yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır.
İki kulağa da işitme cihazı takılması, genellikle işitme kaybının her iki kulağı etkilediği durumlarda önerilir. Bu durum, daha iyi konum belirleme, gürültü azaltma ve genel işitme deneyimi açısından avantaj sağlar.
Birçok sağlık sigortası, işitme cihazının maliyetini kısmen veya tamamen karşılar. Ancak kapsam ve koşullar poliçeye bağlı olarak değişir.
Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP