Duymer, Karşıyaka Engelliler Kulübü’ne sponsor oldu

   

İsim ve forma sponsorluğu

Türkiye genelinde 120 şubesiyle hizmet veren Duymer İşitme Cihazları Merkezi, Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü’ne isim ve forma sponsorluğu konusunda destek sağladı.

Duymer, takıma hem deplasmanda hem de kendi evinde oynayacağı tüm müsabakalarda katkı verecek. Takımın 2023-2024 sezonunda yeni ismi ‘Duymer Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü’ olarak değişirken, sporcular maçlara Duymer yazılı formalarıyla çıkacak. Duymer ayrıca kulübe nakdi destekte bulunacak ve kulübün müsabakalara ulaşım masraflarını karşılayacak.

İmza töreni

Duymer İşitme Cihazları Merkezi’nin Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşması için imza töreni düzenlendi. İmza törenine Duymer İşitme Cihazları Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Av. Salih Baz, Duymer Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü Başkanı Erdal Denizaslanı, kulüp yöneticileri ve sporcular katıldı.

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek verdiklerini ifade eden Av. Salih Baz, “Duymer İşitme Cihazları Merkezi olarak her zaman sanatın, sanatçının, sporun ve sporcunun yanında olduk. Engelli vatandaşlarımıza destek verdik. Karşıyaka, 25 yıl önce Duymer’in ilk şubesini açtığı ilçe olmasından dolayı ayrı bir öneme sahip. Bu kapsamda şimdi de Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü’ne bu sezon boyunca sponsor olduk. Amacımız engelli olmanın hiçbir şeye engel olmadığını bizlere gösteren sporcularımızın bu hayatta aramızda yer almalarına katkı sağlamak. Duymer İşitme Cihazları Merkezi olarak elimizden gelen her türlü desteği göstereceğiz. Umarım sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırarak 1’inci Lig’e ve sonrasında da Süper Lig’e yükselir. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP