Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Danavox İşitme Cihazları

DANAVOX ALYA

Danavox Alya, neredeyse her hastanın ihtiyacına uyacak şekilde birden fazla alıcı ve dome seçeneğiyle sunulmaktadır.

DANAVOX BARANI

Danavox Barani, tümü üstün bağlantı özellikleri ve uzaktan ince ayar yazılımı ile özel tasarımlardan Receiver-In-Ear (RI

DANAVOX ANTHE

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı için bu gelişmiş işitme cihazı, geri bildirim olmaksızın yüksek kaliteli ses ve neredeyse

DANAVOX KLAR

Neredeyse Herkes İçin Erişilebilir Eksiksiz Bir İşitme Çözümü Ailesi

Danavox, yaklaşık 80 yıldır işitme güçlüğü çeken insanlara yardım etmektedir. GN Grup'un bir parçası olan Danavox'un ürünleri Danimarka'da tasarlanmıştır ve işitme cihazlarının ses kalitesi, işlevselliği ve konforu öncü teknolojiyle güçlendirilmiştir.

İşitme duyunuzu kaybetmek, sesinizi kaybetmek anlamına gelmemelidir. Danavox, duymanızı ve duyulmanızı sağlayan markadır. Tedavi edilmeyen işitme kaybıyla mücadele eden kişilerin genellikle zorlu ses senaryolarından -arkadaşlarıyla ve aileleriyle konuşmaktan- kaçındığı üzücü bir gerçektir. Bu insanlar için işitme duyusunu kaybetmek, sadece işitme kaybından çok daha fazlasını ifade eder. Bu nedenle kendimizi, işitme kaybı olan kişilerin hayatlarını daha iyi bir şekilde devam ettirmelerine yardımcı olmak için daha iyi yollar bulmaya, en zorlu ortamlarda bile konuşmaları daha iyi anlamalarını sağlayan ileri teknolojiler geliştirmeye adadık. İşitme kaybı olan bireyler her zaman duyacak ve duyulacaktır.

 

   Danavox Alya  Danavox Barani  Danavox Anthe  Danavox Klar 
ÖZELLİKLERİ XB9XB7XB5XA9XA7XA5XA9XA7XA5XC4XC3XC2
WARP Bantları 1714121714121714121286
Çevresel Sınıflandırıcı OOOOOOOOOOOO
Çevre Tanıma
Çevresel Optimizasyon IIO  O  O     
Çevresel Optimizasyon I OO O  O    
Yönlülük
M&RIEM&RIEM&RIE          
Ultra OdaklanmaO           
Binaural Yönlülük III O O  O     
Binaural Yönlülük  O O  O    
Doğal Yönlülük   OOOOOOO  
Senkronize Soft SwitchingOOOOO OO O  
Soft Switching     OOOO OO
Adaptif Yönlülük  O  O  O  O
Sabit YönlülükOOOOOOOOOOOO
Ayarlanabilir Yönlü KarışımO  O  O     
Gürültü Azalatma
Gürültü İzleyici5 AYAR3 AYAR2 AYAR5 AYAR3 AYAR2 AYAR5 AYAR3 AYAR2 AYARON/OFFON/OFFON/OFF
Kişiselleştirilmiş gürültü azaltmaO  O        
Expansion 3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFFON/OFFON/OFFON/OFF
Darbe Gürültüsü Azaltma 3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYAR 3 AYAR3 AYAR ON/OFF  
Rüzgar Kalkanı 3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFFON/OFFON/OFFON/OFF
Çoklu Amplifikasyon Stratejisi OOOOOOOOOOOO
Feedback Yönetimi
TipDFS ULTRA IIIDFS ULTRA IIIDFS ULTRA IIIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA II
Seviye3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR3 AYAR
Müzik ModuOOOOOOOOOO  
Otomatik DFSOOOOOOOOOOOO
Senkronize Kabul Yöneticisi OOOOOOOOOOOO
Tinnitus Ses Üreteci OOOOOOOOOOOO
Düşük Frekans Artışı 3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFF3 AYAR2 AYARON/OFFON/OFFON/OFFON/OFF
Frekans Sıkıştırma OOOOOOOOO   
Doğrudan Ses Akışı ( Iphone ve Android) OOOOOOOOOOO 
Uzaktan Ayar OOOOOOOOOOOO
Kazanç Kolları 1714121714121714121286
Programlar 444444444444
Veri kaydı OOOOOOOOOOOO
In Situ Odyometri OOOOOOOOO   
Otomatik Receiver Algılama OOO        

 

 ÖZELLİK ADIÖZELLİK AÇIKLAMASIKULLANICI FAYDALARI
SİNYAL İŞLEME
WARP İşlemeDoğal kulağın sesi farklı perdelere ayırma şeklini taklit ederSesleri olağanüstü saflıkta ve neredeyse hiç bozulma olmadan duyun.
Çevresel SınıflandırıcıGelen sesleri analiz eder ve dinleme ortamlarına göre sınıflandırır. Diğer tüm özelliklerin daha iyi çalışması için her ortamı doğru bir şekilde analiz edin.Bu harika temel özellik ile rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın
YÖNLÜLÜK
Ultra OdakHastanızın önündeki kişiye odaklanabilmesi için her iki işitme cihazından gelen sesi kullanarak güçlü bir yön modeli oluşturur.Çok gürültülü ortamlarda bile en iyi bire bir işitme deneyimi.
Uzaysal DuyuPinna restorasyonu ve bilateral kompresyon, dış kulağın işitsel ipuçlarını geri yükleyerek ve iki kulak arasındaki interaural seviye farklılıklarını koruyarak daha doğal ses işleme sağlar.Çevre, konuşma ve seslerin doğal farkındalığı ile müşterinizin kontrolünde olan canlı bir işitme deneyimi.
Binaural Yönlülük IIIKullanıcının etrafındaki konuşma ve gürültü düzeyine ve konumuna bağlı olarak iki işitme cihazında en iyi mikrofon yapılandırmalarını belirleyen otomatik yönlülük. Sesin beyinde işlenme şeklini sağlar. Ayrıca daha doğal ses işleme için Uzamsal Algı içerirKonuşma veya ses nereden gelirse gelsin, her durumda zahmetsizce ve net bir şekilde dinleyin.
Binaural YönlülükKullanıcının etrafındaki konuşmanın ve gürültünün düzeyine ve konumuna göre iki işitme cihazında en iyi mikrofon yapılandırmalarını belirleyen otomatik yönlülükHerhangi bir arka plan gürültüsünün farkında olmaya devam ederken, ilginizi çeken sese kolayca odaklanın
Doğal Yönlülük IIBir kulağın her zaman yönlü ve bir kulağın her zaman çok yönlü olduğu bir çift kulaklı yerleştirme stratejisi kullanır. Bu, kullanıcının durumsal farkındalığı korurken yön avantajı elde etmesini sağlar.Arka plan gürültüsünü de takip ederken konuşmaları kolaylıkla duymak doğal geliyor.
Soft SwitchingSes ortamına bağlı olarak çok yönlü ve yönlü modlar arasında otomatik olarak geçiş yapmak için Kulaktan Kulağa iletişimi kullanır, yavaş ve rahat geçişler kullanarak iki kulaklı bağlantıdaki her iki enstrümanın da aynı mikrofon modunda olmasını sağlarKonum/dinleme ortamı ne olursa olsun, birinin konuşmasını ve konuşmalarını kolaylıkla duyun.
Adaptif Yönlülükİşitme cihazı kullanıcısının etrafındaki istenmeyen gürültüyü en iyi şekilde azaltmak için yön modelini dinamik olarak değiştirir.Öndeki sese odaklanmak için gürültüyü kesmek için mükemmeldir.
Sabit YönlülükKullanıcının arkasından ve yanlarından gelen gürültüyü azaltmak için değişken olmayan bir hiperkardioid desen sağlar.Bir ses veya öndeki bir kişi üzerinde yoğunlaşma anları için idealdir.
KONFOR
Çevresel İyileştirme II7 farklı dinleme ortamında optimum dinleme konforu ve ses kalitesi için ses seviyesini ve gürültü azaltma miktarını otomatik olarak ayarlamak için e2e iletişimini kullanırDeğişen ortamlarda hiçbir şeyi ayarlamadan otomatik olarak net ve rahat bir şekilde işitin.
Gürültü İzleyici IIKonuşma duyulabilirliğini etkilemeden rahatsız edici arka plan sesini azaltır.Gürültülü ortamlarda bile daha yüksek dinleme konforuyla konuşmayı net bir şekilde duyun
Müzik ModuMüzikte bulunan ton seslerinin doğru bir şekilde tanımlanmasını sağlarken gerçek geri bildirimin azaltılmasına izin verir.Müziğin zengin ses kalitesini koruyun ve sürükleyici bir deneyimin keyfini çıkarın
Darbeli Gürültü AzaltmaAni, kısa süreli yüksek sesler için amplifikasyonu hızla algılar ve azaltırİlgi/odak seslerini etkilemeden ani, yüksek seslerin rahatsızlığını giderir.
Rüzgar BaskılamaDiğer seslerin kazancını düşürmeden rüzgar sesini algılar ve azaltır.Harika dış mekanlarda rahatlık sağlar, böylece rüzgar işitme deneyimini bozmaz.
ExpansionÇok sessiz ortamlarda düşük seviyeli gürültüyü azaltırDikkatiniz dağılmadan sessiz ortamlarda dinlemenin keyfini çıkarın.
FEEDBACK YÖNETİMİ
DFS Ultra IIIStatik ve dinamik filtrelerle faz iptali yoluyla kazançtan ödün vermeden neredeyse her durumda istenmeyen geri beslemeyi azaltır.Geri bildirim olarak bilinen ıslık sesleri, dinleme deneyimlerini bozmaz veya ses seviyesini değiştirmez.
Müzik ModuMüzikte bulunan ton seslerinin doğru bir şekilde tanımlanmasını sağlarken gerçek geri bildirimin azaltılmasına izin verir.Müziğin zengin ses kalitesini koruyun ve sürükleyici bir deneyimin keyfini çıkarın.
FİTTİNG
Frekans SıkıştırmaYüksek frekanslı sesleri, duyulabilecekleri daha düşük bir frekans bölgesine sıkıştırarak işitilebilirliği artırırYüksek frekanslı sesleri duyulabilecekleri daha düşük bir frekans bölgesine sıkıştırarak işitilebilirliği iyileştirin.
Senkronize Kabul YöneticisiBelirlenen bir süre boyunca akımdan hedef ayarına kazancı yavaşça ayarlarİşitme cihazlarınıza optimum, kişiselleştirilmiş bir şekilde kademeli ve rahat bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olur.
TSGKulak çınlamasını rahatlatmak için terapötik sesler. Bir tür kulak çınlaması tedavisi ile birlikte kullanılmalıdır.Etkili terapötik seslerle kulak çınlaması rahatsızlığından kurtulun.
Düşük Frekans ArtışıŞiddetli ve ileri derecede işitme kaybı olan kullanıcılar için ses yüksekliğini optimize eder.Gerektiğinde daha yüksek, daha dolgun bir ses kalitesiyle dinleme deneyimini artırır.

 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ