DANAVOX KLAR
Neredeyse Herkes İçin Erişilebilir Eksiksiz Bir İşitme Çözümü Ailesi
cirlce

Cihaz Seçimi

Uzman odyologlarımız size en yakın şubemizde gerekli test ve ölçümleri gerçekleştirerek ihtiyacınıza en uygun cihazı belirlemektedir.
01
Duyma Testi
Duyma seviyenizi belirlemek için tam donanımlı odyoloji testinizi yaptırın.
02
İhtiyaç Analizi
Uzman odyologlarımız yardımıyla yaşam tarzınıza göre en uygun işitme cihazını seçin.
03
Kulak Ölçümü
Kulağınıza en uygun boyutlarda silikonu üretebilmemiz için kulak içi ölçünüzü alalım.
04
Cihaz Teslimi
Size özel üretilen işitme cihazınızı teslim aldıktan sonra net duymanın keyfini yaşayın.

Öne Çıkan Özellikler

Son teknoloji işitme cihazlarının hayatınızı kolaylaştıran özelliklerini keşfedin. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

10k HD Ses

Yüksek ses kalitesi ile artık tüm sesler hiç olmadığı kadar net ve anlaşılır.

Adaptif Ses Ayarı

İşitme cihazınızın ses seviyesini ortam sesine göre otomatik ayarlayabilirsiniz.

Gürültü Azaltma

Gürültülü ortamlarda bile konuşmaları çok daha anlaşılır ve net olarak duyabilirsiniz.

Anlık Çeviri

27 farklı dilde çeviri özelliği ile teknolojinin sınırlarınız zorlayın, dünyayı keşfedin.

2 Yönlü Ses

Telefonunuzu kulağınıza hiç götürmeden işitme cihazınızla görüşme gerçekleştirin.

Uzaktan Ayar

Şubeye gelmeden, işitme cihazınıza uzaktan ayarlama yapılma imkanı sağlar.

Video Galeri

Duymer işitme cihazlarını tercih eden hastalarımızın gerçek kullanıcı deneyimi ve diğer tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ve ürünlerimize dair en çok sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.
İşitme cihazı, işitme kaybı yaşayan kişilerin işitme yeteneklerini artırmak için tasarlanmış elektronik bir cihazdır. Mikrofon, ses işleme birimi ve hoparlör içeren bu cihaz, çevresel sesleri toplar, işler ve kullanıcının duyabileceği bir düzeyde sesleri ileterek işitme yeteneğini iyileştirir.
İşitme cihazı fiyatları, teknoloji seviyesi, marka, model ve sunulan özelliklere göre değişiklik gösterir.
İkili işitme cihazı, her iki kulağa takılır ve doğal işitme deneyimi sunar. Bu cihazlar kullanıcıların, konuşulanları anlamasını kolaylaştırır, iki yönlü iletişimini destekler, etrafındaki gürültüyü azaltır, özgüvenini yerine getirir, konum belirleme yeteneğini ve yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır.
İki kulağa da işitme cihazı takılması, genellikle işitme kaybının her iki kulağı etkilediği durumlarda önerilir. Bu durum, daha iyi konum belirleme, gürültü azaltma ve genel işitme deneyimi açısından avantaj sağlar.
Birçok sağlık sigortası, işitme cihazının maliyetini kısmen veya tamamen karşılar. Ancak kapsam ve koşullar poliçeye bağlı olarak değişir.
Devamını Oku

Neredeyse Herkes İçin Erişilebilir Eksiksiz Bir İşitme Çözümü Ailesi

Tüm hastalarınızın kendileri için doğru olan işitme çözümüne sahip olabilmesi için tasarlanan bu işitme cihazı ailesi, RIE'lerden BTE'lere ve geleneklere kadar çeşitlilik gösterir ve hatta zorlu işitme ihtiyaçları için daha güçlü modeller içerir.

 • Denenmiş Ve Test Edilmiş Teknoloji

Danavox Klar, gürültülü ortamlarda işitmeyi optimize etmek için her iki kulağın birlikte çalışmasına izin veren Doğal Yönlülük II özelliğine sahiptir. Bir işitme cihazı, netliği en üst düzeye çıkarmak için konuşmaya odaklanırken diğeri, kullanıcının çevresinden gelen işitsel sinyaller ve sesler iletir.

 • Harika Ses Akışı

Hastalar, tümü Bluetooth® Low Energy kullanan lider Danavox bağlantı/akış seçeneklerinin ve kablosuz aksesuar yelpazesinin keyfini kolayca çıkarabilir. Müşterileriniz dinlemek istedikleri her şeyi uyumlu iPhone, iPad, iPod touch veya AndroidTM akıllı telefonlarından doğrudan Danavox Klar işitme cihazlarına gizlice ve zahmetsizce aktarabilirler.

 

Şarj Edilebilir İşitme Cihazları Güçlü Bir Çözüm

Şarj edilebilir Danavox işitme cihazı ile hastalarınız

Yoğun bir gün boyunca hayat sizi nereye götürürse götürsün işitme cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Hepsi tek bir şarjla ortak uzun pil ömrüne sahiptir ve çeşitli seçeneklerle müşterileriniz kendileri için doğru çözümü bulabilir - işitme cihazlarını evde rahatça şarj etmek, hareket halindeyken korumak ve hatta fazladan pil taşımak için-

İşitme Deneyiminizi Geliştirme Ve Kişiselleştirme

Çok çeşitli kablosuz aksesuarlar, insanlarla, eğlenceyle ve dünyayla bağlantıda kalmanın daha da fazla yolunu sunar. Hastalar, üstün bir ses deneyimi için sesi doğrudan Danavox işitme cihazlarına kolayca aktarabilir.

 

 • Micro Mikrofon

Gürültülü durumlarda sinyal-gürültü oranını önemli ölçüde iyileştirir, olağanüstü konuşma anlaşılırlığı sağlar ve işitmeyi 25 m'ye (82 ft) kadar uzatır.

 • Multi Mikrofon

Micro Mikrofon ile aynı ses avantajlarını sunar, ayrıca masa mikrofonu olarak da işlev görür, döngü ve FM sistemlerine bağlanır ve bir bilgisayardan veya müzik çalardan ses akışı sağlar.

 • TV Streamer 2

TV, bilgisayar, stereo veya diğer ses cihazlarından gelen sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Phone Klipsi+

Bluetooth özellikli bir telefondan telefon görüşmelerini ve stereo sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Remote Control 

Ses seviyesini iki taraflı olarak ayarlayın ve işitme cihazı programlarını değiştirin.

 • Remote Control 2

Sesi mono ve çift sesli olarak ayarlayın, işitme cihazlarının sesini kapatın, programları değiştirin veya TV, radyo, bilgisayar vb. arasında geçiş yapın.

 

Uzaktan İşitme Yardımı Ve Bakımı

Assist ve Assist Live, Danavox hastalarının nerede ve ne zaman olurlarsa olsunlar işitme desteği alabilmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş uzaktan bakım ve destek hizmetleridir.

 • Canlı Yardım

Kolay ve pratik hizmetimizle, klinik dışında yardıma ihtiyaç duyduklarında hastalarınıza kişiselleştirilmiş bakım ve destek sağlayabilirsiniz. İşitme cihazlarına ince ayar yapmak için canlı görüntülü sohbet edebilir veya telefonla arayabilirsiniz ya da uzaktan canlı danışmanlık seansları sunabilirsiniz. Bu özellik, montaj yazılımına ve çevrimiçi hizmetlerimize zaten entegre edilmiştir, bu nedenle uygun hasta hizmetleri sunmanız için ekstra platformlara gerek yoktur.

Hastalarımızın tek yapması gereken, BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına yüklemek. Araştırmalar, uzaktan bakım uygulamalarını kullanan kişilerin onları daha rahat ve yüz yüze olduğu kadar başarılı bulduğunu gösteriyor. İşitme uzmanları, bu hizmeti kendi açılarından da kolay ve verimli bulmaktadır.

 • Assist Live nasıl çalışır?

1-Ofisinizden karşılıklı olarak uygun bir zamanda bir görüntülü arama başlatırsınız.

2-Hastalarınız aramanızı uygulamada kabul eder.

3-Gerçek zamanlı danışmanlık veya ince ayar reklamı sağlıyorsunuz

 • Assist

Bu hizmet, hastalarınız kliniğinize gelemediğinde geçici ince ayarlar için idealdir. Taleplerini doğrudan fitting yazılımında alırsınız. Ayarlamalar hazır olduğunda hastalarınız yeni ayarları indirmelerini ve yüklemelerini söyleyen uygulamaları aracılığıyla bilgilendirilir.

Ses Akışı ve Akıllı Telefon Uygulaması

 • Doğrudan akış ve gelişmiş ses

Danavox işitme cihazları, Bluetooth Low Energy'ye dayalı olarak iPhone, iPad, iPod touch ve belirli Android akıllı telefonlar ve cihazlar için gelişmiş ses akışı sağlar. Kullanıcılar telefon görüşmelerinden, GPS'ten, internet radyosundan, müzikten, podcast'lerden, sesli kitaplardan vb. gelen kristal netliğinde ses ve ses deneyimi yaşarlar.

 • BeMore uygulaması

 • Hastalarımız, sezgisel BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına da yükleyebilir. Ardından işitme cihazlarını kolayca ayarlayabilir ve istedikleri zaman deneyimlerini kişiselleştirebilirler.

 • Uzaktan üretici yazılımı güncellemeleri

 

ÖZELLİKLERİ XC4XC3XC2
WARP Bantları 1286
Çevresel Sınıflandırıcı OOO
Çevre Tanıma
Çevresel Optimizasyon II   
Çevresel Optimizasyon I   
Yönlülük
M&RIE   
Ultra Odaklanma   
Binaural Yönlülük III   
Binaural Yönlülük   
Doğal YönlülükO  
Senkronize Soft SwitchingO  
Soft Switching OO
Adaptif Yönlülük  O
Sabit YönlülükOOO
Ayarlanabilir Yönlü Karışım   
Gürültü Azalatma
Gürültü İzleyiciON/OFFON/OFFON/OFF
Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma   
Expansion ON/OFFON/OFFON/OFF
Darbe Gürültüsü Azaltma ON/OFF  
Rüzgar Kalkanı ON/OFFON/OFFON/OFF
Çoklu Amplifikasyon Stratejisi OOO
Feedback Yönetimi
TipDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA II
Seviye3 AYAR3 AYAR3 AYAR
Müzik ModuO  
Otomatik DFSOOO
Senkronize Kabul Yöneticisi OOO
Tinnitus Ses Üreteci OOO
Düşük Frekans Artışı ON/OFFON/OFFON/OFF
Frekans Sıkıştırma    
Doğrudan Ses Akışı ( Iphone ve Android) OO 
Uzaktan Ayar OOO
Kazanç Kolları 1286
Programlar 444
Veri kaydı OOO
In Situ Odyometri    
Otomatik Receiver Algılama   

 

Danavox, yaklaşık 80 yıldır işitme güçlüğü çeken insanlara yardım etmektedir. GN Grup'un bir parçası olan Danavox'un ürünleri Danimarka'da tasarlanmıştır ve işitme cihazlarının ses kalitesi, işlevselliği ve konforu öncü teknolojiyle güçlendirilmiştir.

 

Harika Ses Akışı

Hastalar, tümü Bluetooth® Low Energy kullanan lider Danavox bağlantı/akış seçeneklerinin ve kablosuz aksesuar yelpazesinin keyfini kolayca çıkarabilir. Müşterileriniz dinlemek istedikleri her şeyi uyumlu iPhone, iPad, iPod touch veya AndroidTM akıllı telefonlarından doğrudan Danavox

Şarj Edilebilir İşitme Cihazları Güçlü Bir Çözüm

Şarj edilebilir Danavox işitme cihazı ile hastalarınız

Yoğun bir gün boyunca hayat sizi nereye götürürse götürsün işitme cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Hepsi tek bir şarjla ortak uzun pil ömrüne sahiptir ve çeşitli seçeneklerle müşterileriniz kendileri için doğru çözümü bulabilir - işitme cihazlarını evde rahatça şarj etmek, hareket halindeyken korumak ve hatta fazladan pil taşımak için-

 

Uzaktan İşitme Yardımı Ve Bakımı

Assist ve Assist Live, Danavox hastalarının nerede ve ne zaman olurlarsa olsunlar işitme desteği alabilmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş uzaktan bakım ve destek hizmetleridir.

 • Canlı Yardım

Kolay ve pratik hizmetimizle, klinik dışında yardıma ihtiyaç duyduklarında hastalarınıza kişiselleştirilmiş bakım ve destek sağlayabilirsiniz. İşitme cihazlarına ince ayar yapmak için canlı görüntülü sohbet edebilir veya telefonla arayabilirsiniz ya da uzaktan canlı danışmanlık seansları sunabilirsiniz. Bu özellik, montaj yazılımına ve çevrimiçi hizmetlerimize zaten entegre edilmiştir, bu nedenle uygun hasta hizmetleri sunmanız için ekstra platformlara gerek yoktur.

Hastalarımızın tek yapması gereken, BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına yüklemek. Araştırmalar, uzaktan bakım uygulamalarını kullanan kişilerin onları daha rahat ve yüz yüze olduğu kadar başarılı bulduğunu gösteriyor. İşitme uzmanları, bu hizmeti kendi açılarından da kolay ve verimli bulmaktadır.

 • Assist Live nasıl çalışır?

1-Ofisinizden karşılıklı olarak uygun bir zamanda bir görüntülü arama başlatırsınız.

2-Hastalarınız aramanızı uygulamada kabul eder.

3-Gerçek zamanlı danışmanlık veya ince ayar reklamı sağlıyorsunuz

 • Assist

Bu hizmet, hastalarınız kliniğinize gelemediğinde geçici ince ayarlar için idealdir. Taleplerini doğrudan fitting yazılımında alırsınız. Ayarlamalar hazır olduğunda hastalarınız yeni ayarları indirmelerini ve yüklemelerini söyleyen uygulamaları aracılığıyla bilgilendirilir.

Ses Akışı ve Akıllı Telefon Uygulaması

 • Doğrudan akış ve gelişmiş ses

Danavox işitme cihazları, Bluetooth Low Energy'ye dayalı olarak iPhone, iPad, iPod touch ve belirli Android akıllı telefonlar ve cihazlar için gelişmiş ses akışı sağlar. Kullanıcılar telefon görüşmelerinden, GPS'ten, internet radyosundan, müzikten, podcast'lerden, sesli kitaplardan vb. gelen kristal netliğinde ses ve ses deneyimi yaşarlar.

 • BeMore uygulaması
 • Hastalarımız, sezgisel BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına da yükleyebilir. Ardından işitme cihazlarını kolayca ayarlayabilir ve istedikleri zaman deneyimlerini kişiselleştirebilirler.
 • Uzaktan üretici yazılımı güncellemeleri

işitme cihazlarına gizlice ve zahmetsizce aktarabilirler.

 

 

WARP İşleme

Doğal kulağın sesi farklı perdelere ayırma şeklini taklit eder

Yararı: Sesleri olağanüstü saflıkta ve neredeyse hiç bozulma olmadan duyun.

 

Çevresel Sınıflandırıcı

Gelen sesleri analiz eder ve dinleme ortamlarına göre sınıflandırır. Diğer tüm özelliklerin daha iyi çalışması için her ortamı doğru bir şekilde analiz edin.

Yararı: Bu harika temel özellik ile rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Ultra Odak

Hastanızın önündeki kişiye odaklanabilmesi için her iki işitme cihazından gelen sesi kullanarak güçlü bir yön modeli oluşturur.

Yararı: Çok gürültülü ortamlarda bile en iyi bire bir işitme deneyimi.

 

Uzaysal Duyu

Pinna restorasyonu ve bilateral kompresyon, dış kulağın işitsel ipuçlarını geri yükleyerek ve iki kulak arasındaki interaural seviye farklılıklarını koruyarak daha doğal ses işleme sağlar.

Yararı: Çevre, konuşma ve seslerin doğal farkındalığı ile müşterinizin kontrolünde olan canlı bir işitme deneyimi.

 

Binaural Yönlülük III

Kullanıcının etrafındaki konuşma ve gürültü düzeyine ve konumuna bağlı olarak iki işitme cihazında en iyi mikrofon yapılandırmalarını belirleyen otomatik yönlülük. Sesin beyinde işlenme şeklini sağlar. Ayrıca daha doğal ses işleme için Uzamsal Algı içerir.

Yararı: Konuşma veya ses nereden gelirse gelsin, her durumda zahmetsizce ve net bir şekilde dinleyin.

 

Binaural Yönlülük

Kullanıcının etrafındaki konuşmanın ve gürültünün düzeyine ve konumuna göre iki işitme cihazında en iyi mikrofon yapılandırmalarını belirleyen otomatik yönlülük

Yararı: Herhangi bir arka plan gürültüsünün farkında olmaya devam ederken, ilginizi çeken sese kolayca odaklanın

 

Doğal Yönlülük II

Bir kulağın her zaman yönlü ve bir kulağın her zaman çok yönlü olduğu bir çift kulaklı yerleştirme stratejisi kullanır. Bu, kullanıcının durumsal farkındalığı korurken yön avantajı elde etmesini sağlar.

Yararı: Arka plan gürültüsünü de takip ederken konuşmaları kolaylıkla duymak doğal geliyor.

 

Soft Switching

Ses ortamına bağlı olarak çok yönlü ve yönlü modlar arasında otomatik olarak geçiş yapmak için Kulaktan Kulağa iletişimi kullanır, yavaş ve rahat geçişler kullanarak iki kulaklı bağlantıdaki her iki enstrümanın da aynı mikrofon modunda olmasını sağlar

Yararı: Konum/dinleme ortamı ne olursa olsun, birinin konuşmasını ve konuşmalarını kolaylıkla duyun.

 

 

Adaptif Yönlülük

İşitme cihazı kullanıcısının etrafındaki istenmeyen gürültüyü en iyi şekilde azaltmak için yön modelini dinamik olarak değiştirir.

Yararı: Öndeki sese odaklanmak için gürültüyü kesmek için mükemmeldir.

 

Sabit Yönlülük

Kullanıcının arkasından ve yanlarından gelen gürültüyü azaltmak için değişken olmayan bir hiperkardioid desen sağlar.

Yararı: Bir ses veya öndeki bir kişi üzerinde yoğunlaşma anları için idealdir.

 

Çevresel İyileştirme II

7 farklı dinleme ortamında optimum dinleme konforu ve ses kalitesi için ses seviyesini ve gürültü azaltma miktarını otomatik olarak ayarlamak için e2e iletişimini kullanır.

Yararı: Değişen ortamlarda hiçbir şeyi ayarlamadan otomatik olarak net ve rahat bir şekilde işitin

 

Gürültü İzleyici II

Konuşma duyulabilirliğini etkilemeden rahatsız edici arka plan sesini azaltır.

Yararı: Gürültülü ortamlarda bile daha yüksek dinleme konforuyla konuşmayı net bir şekilde duyun

 

Müzik Modu

Müzikte bulunan ton seslerinin doğru bir şekilde tanımlanmasını sağlarken gerçek geri bildirimin azaltılmasına izin verir.

Yararı: Müziğin zengin ses kalitesini koruyun ve sürükleyici bir deneyimin keyfini çıkarın

 

Darbeli Gürültü Azaltma

Ani, kısa süreli yüksek sesler için amplifikasyonu hızla algılar ve azaltır.

Yararı: İlgi/odak seslerini etkilemeden ani, yüksek seslerin rahatsızlığını giderir.

 

Rüzgar Baskılama

Diğer seslerin kazancını düşürmeden rüzgar sesini algılar ve azaltır.

Yararı: Harika dış mekanlarda rahatlık sağlar, böylece rüzgar işitme deneyimini bozmaz.

 

Expansion

Çok sessiz ortamlarda düşük seviyeli gürültüyü azaltır.

Yararı: Dikkatiniz dağılmadan sessiz ortamlarda dinlemenin keyfini çıkarın.

 

DFS Ultra III

Statik ve dinamik filtrelerle faz iptali yoluyla kazançtan ödün vermeden neredeyse her durumda istenmeyen geri beslemeyi azaltır.

Yararı: Geri bildirim olarak bilinen ıslık sesleri, dinleme deneyimlerini bozmaz veya ses seviyesini değiştirmez.

 

 

 

 

Frekans Sıkıştırma

Yüksek frekanslı sesleri, duyulabilecekleri daha düşük bir frekans bölgesine sıkıştırarak işitilebilirliği artırır.

Yararı: Yüksek frekanslı sesleri duyulabilecekleri daha düşük bir frekans bölgesine sıkıştırarak işitilebilirliği iyileştirin.

 

Senkronize Kabul Yöneticisi

Belirlenen bir süre boyunca akımdan hedef ayarına kazancı yavaşça ayarlar.

Yararı: İşitme cihazlarınıza optimum, kişiselleştirilmiş bir şekilde kademeli ve rahat bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olur.

 

TSG

Kulak çınlamasını rahatlatmak için terapötik sesler. Bir tür kulak çınlaması tedavisi ile birlikte kullanılmalıdır.

Yararı: Etkili terapötik seslerle kulak çınlaması rahatsızlığından kurtulun.

 

Düşük Frekans Artışı

Şiddetli ve ileri derecede işitme kaybı olan kullanıcılar için ses yüksekliğini optimize eder.

Yararı: Gerektiğinde daha yüksek, daha dolgun bir ses kalitesiyle dinleme deneyimini artırır.

İşitme Deneyiminizi Geliştirme Ve Kişiselleştirme

Çok çeşitli kablosuz aksesuarlar, insanlarla, eğlenceyle ve dünyayla bağlantıda kalmanın daha da fazla yolunu sunar. Hastalar, üstün bir ses deneyimi için sesi doğrudan Danavox işitme cihazlarına kolayca aktarabilir.

 

 • Micro Mikrofon

Gürültülü durumlarda sinyal-gürültü oranını önemli ölçüde iyileştirir, olağanüstü konuşma anlaşılırlığı sağlar ve işitmeyi 25 m'ye (82 ft) kadar uzatır.

 • Multi Mikrofon

Micro Mikrofon ile aynı ses avantajlarını sunar, ayrıca masa mikrofonu olarak da işlev görür, döngü ve FM sistemlerine bağlanır ve bir bilgisayardan veya müzik çalardan ses akışı sağlar.

 • TV Streamer 2

TV, bilgisayar, stereo veya diğer ses cihazlarından gelen sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Phone Klipsi+

Bluetooth özellikli bir telefondan telefon görüşmelerini ve stereo sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Remote Control 

Ses seviyesini iki taraflı olarak ayarlayın ve işitme cihazı programlarını değiştirin.

 • Remote Control 2

Sesi mono ve çift sesli olarak ayarlayın, işitme cihazlarının sesini kapatın, programları değiştirin veya TV, radyo, bilgisayar vb. arasında geçiş yapın.

 

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP