Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

DANAVOX KLAR

Neredeyse Herkes İçin Erişilebilir Eksiksiz Bir İşitme Çözümü Ailesi

Tüm hastalarınızın kendileri için doğru olan işitme çözümüne sahip olabilmesi için tasarlanan bu işitme cihazı ailesi, RIE'lerden BTE'lere ve geleneklere kadar çeşitlilik gösterir ve hatta zorlu işitme ihtiyaçları için daha güçlü modeller içerir.

 • Denenmiş Ve Test Edilmiş Teknoloji

Danavox Klar, gürültülü ortamlarda işitmeyi optimize etmek için her iki kulağın birlikte çalışmasına izin veren Doğal Yönlülük II özelliğine sahiptir. Bir işitme cihazı, netliği en üst düzeye çıkarmak için konuşmaya odaklanırken diğeri, kullanıcının çevresinden gelen işitsel sinyaller ve sesler iletir.

 • Harika Ses Akışı

Hastalar, tümü Bluetooth® Low Energy kullanan lider Danavox bağlantı/akış seçeneklerinin ve kablosuz aksesuar yelpazesinin keyfini kolayca çıkarabilir. Müşterileriniz dinlemek istedikleri her şeyi uyumlu iPhone, iPad, iPod touch veya AndroidTM akıllı telefonlarından doğrudan Danavox Klar işitme cihazlarına gizlice ve zahmetsizce aktarabilirler.

 

Şarj Edilebilir İşitme Cihazları Güçlü Bir Çözüm

Şarj edilebilir Danavox işitme cihazı ile hastalarınız

Yoğun bir gün boyunca hayat sizi nereye götürürse götürsün işitme cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Hepsi tek bir şarjla ortak uzun pil ömrüne sahiptir ve çeşitli seçeneklerle müşterileriniz kendileri için doğru çözümü bulabilir - işitme cihazlarını evde rahatça şarj etmek, hareket halindeyken korumak ve hatta fazladan pil taşımak için-

İşitme Deneyiminizi Geliştirme Ve Kişiselleştirme

Çok çeşitli kablosuz aksesuarlar, insanlarla, eğlenceyle ve dünyayla bağlantıda kalmanın daha da fazla yolunu sunar. Hastalar, üstün bir ses deneyimi için sesi doğrudan Danavox işitme cihazlarına kolayca aktarabilir.

 

 • Micro Mikrofon

Gürültülü durumlarda sinyal-gürültü oranını önemli ölçüde iyileştirir, olağanüstü konuşma anlaşılırlığı sağlar ve işitmeyi 25 m'ye (82 ft) kadar uzatır.

 • Multi Mikrofon

Micro Mikrofon ile aynı ses avantajlarını sunar, ayrıca masa mikrofonu olarak da işlev görür, döngü ve FM sistemlerine bağlanır ve bir bilgisayardan veya müzik çalardan ses akışı sağlar.

 • TV Streamer 2

TV, bilgisayar, stereo veya diğer ses cihazlarından gelen sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Phone Klipsi+

Bluetooth özellikli bir telefondan telefon görüşmelerini ve stereo sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarın.

 • Remote Control 

Ses seviyesini iki taraflı olarak ayarlayın ve işitme cihazı programlarını değiştirin.

 • Remote Control 2

Sesi mono ve çift sesli olarak ayarlayın, işitme cihazlarının sesini kapatın, programları değiştirin veya TV, radyo, bilgisayar vb. arasında geçiş yapın.

 

Uzaktan İşitme Yardımı Ve Bakımı

Assist ve Assist Live, Danavox hastalarının nerede ve ne zaman olurlarsa olsunlar işitme desteği alabilmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş uzaktan bakım ve destek hizmetleridir.

 • Canlı Yardım

Kolay ve pratik hizmetimizle, klinik dışında yardıma ihtiyaç duyduklarında hastalarınıza kişiselleştirilmiş bakım ve destek sağlayabilirsiniz. İşitme cihazlarına ince ayar yapmak için canlı görüntülü sohbet edebilir veya telefonla arayabilirsiniz ya da uzaktan canlı danışmanlık seansları sunabilirsiniz. Bu özellik, montaj yazılımına ve çevrimiçi hizmetlerimize zaten entegre edilmiştir, bu nedenle uygun hasta hizmetleri sunmanız için ekstra platformlara gerek yoktur.

Hastalarımızın tek yapması gereken, BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına yüklemek. Araştırmalar, uzaktan bakım uygulamalarını kullanan kişilerin onları daha rahat ve yüz yüze olduğu kadar başarılı bulduğunu gösteriyor. İşitme uzmanları, bu hizmeti kendi açılarından da kolay ve verimli bulmaktadır.

 • Assist Live nasıl çalışır?

1-Ofisinizden karşılıklı olarak uygun bir zamanda bir görüntülü arama başlatırsınız.

2-Hastalarınız aramanızı uygulamada kabul eder.

3-Gerçek zamanlı danışmanlık veya ince ayar reklamı sağlıyorsunuz

 • Assist

Bu hizmet, hastalarınız kliniğinize gelemediğinde geçici ince ayarlar için idealdir. Taleplerini doğrudan fitting yazılımında alırsınız. Ayarlamalar hazır olduğunda hastalarınız yeni ayarları indirmelerini ve yüklemelerini söyleyen uygulamaları aracılığıyla bilgilendirilir.

Ses Akışı ve Akıllı Telefon Uygulaması

 • Doğrudan akış ve gelişmiş ses

Danavox işitme cihazları, Bluetooth Low Energy'ye dayalı olarak iPhone, iPad, iPod touch ve belirli Android akıllı telefonlar ve cihazlar için gelişmiş ses akışı sağlar. Kullanıcılar telefon görüşmelerinden, GPS'ten, internet radyosundan, müzikten, podcast'lerden, sesli kitaplardan vb. gelen kristal netliğinde ses ve ses deneyimi yaşarlar.

 • BeMore uygulaması

 • Hastalarımız, sezgisel BeMore uygulamasını iPhone veya Android akıllı telefonlarına da yükleyebilir. Ardından işitme cihazlarını kolayca ayarlayabilir ve istedikleri zaman deneyimlerini kişiselleştirebilirler.

 • Uzaktan üretici yazılımı güncellemeleri

 

ÖZELLİKLERİ XC4XC3XC2
WARP Bantları 1286
Çevresel Sınıflandırıcı OOO
Çevre Tanıma
Çevresel Optimizasyon II   
Çevresel Optimizasyon I   
Yönlülük
M&RIE   
Ultra Odaklanma   
Binaural Yönlülük III   
Binaural Yönlülük   
Doğal YönlülükO  
Senkronize Soft SwitchingO  
Soft Switching OO
Adaptif Yönlülük  O
Sabit YönlülükOOO
Ayarlanabilir Yönlü Karışım   
Gürültü Azalatma
Gürültü İzleyiciON/OFFON/OFFON/OFF
Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma   
Expansion ON/OFFON/OFFON/OFF
Darbe Gürültüsü Azaltma ON/OFF  
Rüzgar Kalkanı ON/OFFON/OFFON/OFF
Çoklu Amplifikasyon Stratejisi OOO
Feedback Yönetimi
TipDFS ULTRA IIDFS ULTRA IIDFS ULTRA II
Seviye3 AYAR3 AYAR3 AYAR
Müzik ModuO  
Otomatik DFSOOO
Senkronize Kabul Yöneticisi OOO
Tinnitus Ses Üreteci OOO
Düşük Frekans Artışı ON/OFFON/OFFON/OFF
Frekans Sıkıştırma    
Doğrudan Ses Akışı ( Iphone ve Android) OO 
Uzaktan Ayar OOO
Kazanç Kolları 1286
Programlar 444
Veri kaydı OOO
In Situ Odyometri    
Otomatik Receiver Algılama   

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

DANAVOX KLAR ile İlgili Detaylı Bilgi Alın

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ