Duymer İşitme Cihazları, Türkiye'nin en büyük işitme merkezi olarak, 100'den fazla farklı noktada yaygın bir şube ağıyla hizmet sunmaktadır. Beş dünya markasının (Starkey, Interton, Audifon, NuEar, Danavox) Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak, Amerika merkezli Starkey ve Nuear, Almanya merkezli Audifon, Danimarka merkezli Interton ve Danavox işitme cihazlarını CE, TÜV ve ISO 9001 kalite belgeleriyle satışa sunuyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışarak ülkemizin dört bir yanına yayılan 100 şubemiz aracılığıyla, işitme kaybı yaşayan hastalarımıza nitelikli ve güvene dayalı bir hizmet sunuyoruz.

İşitme cihazı konusunda alanında deneyimli bir ekiple uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İşitme cihazlarında satış sonrası teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde satış sonrası teknik servis hizmetimiz vardır. İşitme sorunu olan ve işitme cihazına ihtiyaç duyan herkesin kusursuz işitme deneyimlerini yaşaması için uğraşmaktayız. İşletmemizde STARKEY, INTERTON, AUDIFON, NUEAR ve DANAVOX Markalı Kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri satışı yapılmaktadır. İşitme cihazı pili ihtiyaçlarınız da etkili çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte kulak kalıbı yapma, işitme cihazı tamir, montaj ve bakım işlemleri için de uzman kadromuza başvurabilirsiniz.
İşitme cihazı kullanımı zorunlu hale gelmiş işitme kayıplı bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, işitme cihazı seçimini doğru yapmalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenen Duymer İşitme Cihazları, sektöründe yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle gelişmeye ve büyümeye devam etmektir.


Şubelerimizin olduğu iller : İzmir , İstanbul , Sakarya , Ankara , Adana , Afyon , Aksaray , Antalya , Aydın , Balıkesir , Batman , Bursa , Çanakkale , Tekirdağ , Denizli , Diyarbakır , Edirne , Eskişehir , Gaziantep , Gümüşhane , Hatay , Isparta , Karaman , Kahramanmaraş , Kayseri , Kocaeli , Konya , Kırıkkale , Kırşehir , Kütahya , Mardin , Manisa , Mersin , Muğla , Ordu , Rize , Samsun , Sivas , Şanlıurfa , Tokat , Trabzon , Van , Yalova , Elazığ ,
Şubelerimizde SGK (SSK) ile anlaşmamız vardır.

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP'DAN YAZ