Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Duymer İşitme Cihazları Hakkında

Türkiye’nin en büyük işitme merkezi Duymer İşitme Cihazları olarak, 100 farklı noktadaki yaygın şube ağıyla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Üç Dünya markasının (Starkey, Interton, Audifon) Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olma ayrıcalığıyla  bilgisayarla programlanma özelliği bulunan Amerika merkezli Starkey, Almanya merkezli Audifon ve Danimarka merkezli Interton işitme cihazlarını CE, TÜV ve ISO 9001 kalite belgeleriyle satışa sunmaktayız.

Yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışarak ülkemizin tüm bölgelerine yayılan 100 şubemiz ile işitme kaybı yaşayan hastalarımıza nitelikli ve güvene dayalı bir hizmet sunmaktayız. Dünya standartlarında hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini her zaman temel  öncelikleri arasına koyan firmamız, 15 kişilik uzman kadrosu ve Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip, tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile hizmet sunmaktadır. 

İşitme cihazı konusunda alanında deneyimli bir ekiple uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İşitme cihazlarında satış sonrası teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde satış sonrası teknik servis hizmetimiz vardır. İşitme sorunu olan ve işitme cihazına ihtiyaç duyan herkesin kusursuz işitme deneyimlerini yaşaması için uğraşmaktayız. İşletmemizde STARKEY, INTERTON, AUDIFON ve WIDEX Markalı Kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri satışı yapılmaktadır. İşitme cihazı pili ihtiyaçlarınız da etkili çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte kulak kalıbı yapma, işitme cihazı tamir, montaj ve bakım işlemleri için de uzman kadromuza başvurabilirsiniz.


İşitme cihazı kullanımı zorunlu hale gelmiş işitme kayıplı bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, işitme cihazı seçimini doğru yapmalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenen Duymer İşitme Cihazları, sektöründe yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alan çözümlerle gelişmeye ve büyümeye devam etmektir.


Şubelerimizin olduğu iller : İzmir , İstanbul , Sakarya , Ankara , Adana , Afyon , Aksaray , Antalya , Aydın , Balıkesir , Bursa , Yalova , Çanakkale , Tekirdağ , Denizli , Diyarbakır , Edirne , Eskişehir , Gaziantep , Hatay , Isparta , Karaman , Kahramanmaraş , Kayseri , Kocaeli , Konya , Kırıkkale , Kırşehir , Kütahya , Mardin , Manisa , Mersin , Muğla , Osmaniye , Ordu , Rize , Samsun , Trabzon ,
Şubelerimizde SGK (SSK) ile anlaşmamız vardır.

duymerduymer hakkında
HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ