Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı :0 (232) 398 33 00

Duymer İşitme Cihazları Hakkında

Duymer İşitme Cihazları olarak İzmir ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelindeki şubelerimizle hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Dünyada en çok tercih edilen kaliteli işitme cihazı markaları ile çalışmalarımızı sürdürmekte olup dijital, bilgisayarla programlanma özelliği bulunan Amerika merkezli Starkey, Almanya merkezli Audifon ve Danimarka merkezli Interton işitme cihazlarını CE, TÜV ve ISO 9001 kalite belgeleriyle satışa sunmaktayız.

Yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışarak ülkemizin dört bir yanında bulunan şubelerimiz ve bayilerimizle işitme kaybı yaşayan hastalara nitelikli ve güvene dayalı bir hizmet sunmaktayız. İşitme cihazı konusunda alanında deneyimli bir ekiple uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İşitme cihazlarında satış sonrası teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde satış sonrası teknik servis hizmetimiz vardır. İşitme sorunu olan ve işitme cihazına ihtiyaç duyan herkesin kusursuz işitme deneyimlerini yaşaması için uğraşmaktayız. İşletmemizde STARKEY, INTERTON, AUDIFON ve WIDEX Markalı Kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri satışı yapılmaktadır. İşitme cihazı pili ihtiyaçlarınız da etkili çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte kulak kalıbı yapma, işitme cihazı tamir, montaj ve bakım işlemleri için de uzman kadromuza başvurabilirsiniz.


Şubelerimizin olduğu iller : İzmir , İstanbul , Muğla , Bursa , Adana , Mersin , Gaziantep , Kahramanmaraş , Çanakkale , Osmaniye , Balıkesir , Ankara , Eskişehir , Aksaray , Antalya , Aydın , Denizli , Diyarbakır , Edirne , Hatay , Isparta , Kayseri , Kırıkkale , Kırklareli , Kırşehir , Kocaeli , Konya , Manisa , Mardin , Nevşehir , Ordu , Rize , Sakarya , Samsun , Sivas , Tekirdağ , Van , Zonguldak ,
Şubelerimizde SGK (SSK) ile anlaşmamız vardır.

duymerduymer hakkında
HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ