Duymer, Türkiye’nin en büyük işitme merkezleri zinciri olarak, işitme kaybı yaşayan kişilere Türkiye çapındaki 110 işitme merkeziyle hizmet verir. Dünyaca ünlü Starkey, Interton, Audifon, Danavox markalarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür. Starkey, Audifon, Interton ve Danavox işitme cihazlarını CE, TÜV ve ISO 9001 kalite belgeleriyle satışa sunar.

Duymer, işitme cihazı konusunda uzman bir ekiple, Türkiye’nin dört bir yanında satış sonrası teknik servis hizmeti sağlar. Duymer’de ayrıca, Starkey, Interton, Audifon ve Danavox markalı kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri de bulunur. İşitme cihazı pili ihtiyaçları için de etkili çözümler sunan Duymer, kulak kalıbı yapımı, işitme cihazı tamiri, montajı ve bakımı konularında da uzman kadrosuyla hizmet verir.

Duymer, işitme kaybı yaşayan kişilerin işitme cihazı seçimini doğru yapmalarını sağlayarak yaşam kalitelerini artırır. Sektöründe en ileri teknolojileri kullanan, yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla kişi memnuniyetini esas alarak çözümler sunan Duymer, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Duymer işitme merkezlerinin bulunduğu iller: 
İzmir , İstanbul , Sakarya , Ankara , Adana , Afyon , Aksaray , Antalya , Aydın ,  Balıkesir , Batman , Bursa , Çanakkale , Tekirdağ , Denizli , Diyarbakır , Edirne , Elazığ , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Gümüşhane , Hatay , Isparta , Karaman , Kahramanmaraş , Kayseri , Kocaeli , Konya , Kırıkkale , Kırşehir , Kütahya , Mardin , Manisa , Mersin , Muğla , Ordu , Rize , Samsun , Sivas , Şanlıurfa ,  Tokat , Trabzon , Van , Yalova , Yozgat. 

Neden Duymer?

Duymer, Türkiye çapında 110 işitme merkeziyle, 5 yıl garanti avantajı ve 6 aya kadar taksit seçeneğiyle dünya markalarının işitme cihazlarını sunar.
01
Ücretsiz İşitme Testi
Duymer, tüm işitme merkezleri’nde ücretsiz işitme testi hizmeti sunar.
02
110 İşitme Merkezi
Duymer, 110 işitme merkeziyle Türkiye’nin en büyük işitme merkezleri zincirine sahiptir.
03
Yaygın Servis Ağı
Duymer, 3 boyutlu atölye ve 50 adet teknik servis ile Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahiptir.
04
Dünya Markaları
Duymer, dünyanın önde gelen işitme cihazı markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.
05
En İyi Fiyat Garantisi
Duymer, tüm işitme cihazlarında en iyi fiyat garantisi verir.
06
Taksit Seçenekleri
Duymer, 6 aya kadar taksit imkanı ve 5 yıl garanti avantajı sunar.
07
Eve Hizmet Filosu
Duymer, eve servis isteyenlere ya da sağlık nedeniyle evden çıkamayanlara, eve hizmet filosuyla ücretsiz hizmet sağlar.
08
7/24 Canlı Destek
Duymer, çağrı merkezi ve canlı destek sistemiyle 7/24 hizmet sağlar.

HERKES İÇİN İŞİTME CİHAZI

Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP