Kerem Daş, Konya'da doğdu, ilköğretim ve lise eğitimini Konya’da tamamladıktan sonra 2016 yılında Konya Ticaret Odası Karatay üniversitesinde odyoloji bölümünü kazandı.

Üniversitede bulunduğu dönemde KBB Hekimleri ve Odyoloji Karatay da Buluşuyor gibi birçok programın düzenlenmesinde görev aldı ve alanında yapılmış olan Sürekli Eğitim Seminerleri, Odyoloji Günleri , Odyofest, İşitsel Rehabilitasyon Günleri, Vestibüler ve Elektrofizyolojik Uygulamalar Çalıştayı gibi programlara katıldı.

Aynı zamanda Odyoloji lisansüstü programına da yine Konya'da devam etmektedir. Alanında daha fazla tecrübe kazanmak adına İstanbul ve Ankara’da Odyoloji kliniklerinde, işitme cihazı satış ve uygulama merkezlerinde ve özel hastanelerde formal ve informal olarak deneyimlerde bulundu. 2020 yılında üniversiteden 3 üzeri ortalamayla mezun oldu. İlgi duyduğu ‘’işitme cihazı’’ alanında bulunduğu yere ve çevresine fayda vermeyi seçti ve Duymer İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nde Konya - Karaman bölge sorumlusu olarak mesleğine devam etmektedir.

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP