İşitme Cihazı Üretimini 3 Boyutlu Baskı Teknolojisi İle Buluşturduk

 

Türkiye’nin en büyük işitme merkezi Duymer’de, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işitme cihazı üretimini, Türkiye’de ilk olarak 3D baskı teknolojisi ile buluşturduk. Yüz farklı noktadaki şubelerimizden gelen hastalarımıza ait kulak kanalının silikon ölçülerini, kurduğumuz 3D işitme cihazı merkezimizde ileri teknolojiyle üretmeye başladık. Günlük 300 adet kapasiteli, kişiye özel, el değmeden üretilen cihazlarımız, öncelikle lazer tarayıcı yardımıyla taranarak 3D modelleme programlarına aktarılmaktadır. 

Bilgisayar ortamına aktarılan kalıplar, hassas ayarları tamamlandıktan sonra, antialerjik malzemelerle 3D yazıcı ve tarayıcılarla işitme cihazı üretiyoruz. UV ışınları yardımıyla üretilen işitme cihazlarımız, parlaklık kazanması için kumlayama tabi tutularak son halini almaktadır. 

Daha az malzeme israfı yarattığı da bilinen çevre dostu 3D baskı teknolojisinin her aşamasını işitme cihazı üretimine uygulamayı başaran firmamız, kulak arkası ve kulak içi işitme cihazlarını, 3D yazıcılar kullanılarak üretmektedir.

Yenilikçi 3D baskı teknolojisini kullanarak, kulak arkası ve kanal içi işitme cihazlarını 3D yazıcılar kullanarak üretilirken, kulak şeklinin kullanıcının bireysel kulak kanalına ve işitme kaybının derecesine göre en uygun şekilde ayarlanmasını sağlamaktadır. Dünya standartlarında hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini her zaman temel  öncelikleri arasına koyan firmamız, 15 kişilik uzman kadrosu ve Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip, tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile hep yanınızda. 

Ülkemizde bulunan işitme kaybı sorunu yaşayan vatandaşlarımızın işitme cihazları dünya standartların ötesinde 3D teknolojisi ve Duymer güvencesi ile üretilmektedir.

 

 

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP