Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Audifon

Sino

Cosma teknolojisi; 9 kanallı, 10k ya kadar HD ses ile birlikte adaptif gürültü baskılama modu, tinnitus modülü, adaptif feedb

Via Pro

Cros/Bicros Çözümler ile karşımıza çıkan Via Pro! Audifon via pro, ses sinyallerini hastaların işitme kaybı olan kulağınd

Lewi

Wings çipi, bluetooth ile tamamen entegre edilmiş kablosuz bir teknolojidir ve 2.4Ghz kablosuz frekans, birçok gelişmiş ve kanıtlanmış o

Risa

Wings çipi, bluetooth ile tamamen entegre edilmiş kablosuz bir teknolojidir ve 2.4Ghz kablosuz frekans, birçok gelişmiş ve kanıtlanmış o

Audifon Dünyasına Hoş Geldiniz!

Sizler için, İşitme uzmanları desteğiyle yeni işitme cihazları geliştiriyoruz. İşitme cihazı kullanıcılarının yaşam kalitesini arttırmak için profesyonel uzmanlarımızla birlikte daha kapsamlı ürün bilgisi sunmak ortak inancımız. Daha iyi işitme tedavisi için size destek oluyoruz.

Felsefemiz ve şirket kültürümüz hakkında daha fazla bilgi edinin, geniş ürün portföyümüzü keşfedin.

“Almanya’da üretilen” modern işitme cihazları, sezgisel yazılım çözümleri ve pratik aksesuar serimiz. Sizi kendi Audifon’unuzu deneyimlemeye davet ediyoruz-her zaman bizimle konuşun. Sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz. 

%100 Almanya’da geliştirilen ve üretilen tek işitme cihazı Audifon’dur. Araştırma ve geliştirmeden seri üretime kadar - her işitme sistemi Alman mühendisliği tarafından tasarlanmıştır. Audifon, Almanya’daki işitme cihazı akustiğinde pazar lideri olan KIND Grubu’na aittir. Bu yüzden akustik uzmanlarının karşılaştığı günlük zorluklara aşinayız. Piyasayı tanıyoruz ve ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlıyoruz. Bu kapsamlı bilgiyi yeni Audifon işitme sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesine dahil ediyoruz.

 

Audifon Odyolojisine Genel Bakış

 

  • 10 K HD SES: Bant genişliği ne kadar fazla olursa o kadar daha net ve ince tonlar duyulabilir hale gelir. Audifon işitme cihazları doğal ses algısını sağlayan 10 kHz’e kadar bir frekans aralığı sunar. Gelişmiş frekans aralığı konuşmayı anlamada sizlere daha yardımcı olur.

 

  • SAHNE ALGILAMA: Yedi farklı alana kadar otomatik bir çevresel sınıflandırma gerçekleştirir: “görütüde konuşma”, “rüzgar” veya “müzik” gibi. İşitme cihazını kullanıcısının manuel bir ayarlama yapmasına gerek olmadan ortama bağlı olarak konuşmayı en iyi şekilde  anlamaya yardımcı olur ve algoritmaları otomatik etkinleştirir.

 

  • ADAPTİF SES AYARI: İşitme cihazı kullanıcısının, bulunduğu ortamdaki konuşmacıya göre otomatik odak sağlar. Konuşmacının konumuna göre otomatik olarak mikrofon yönlülüklerini belirleyerek konuşmayı daha net ve anlaşılır duyulmasına olanak sağlar.

 

  • ADAPTİF FEEDBACK AYARI: Değişen durumlara hızlı tepki vermek için üretilmiştir ve bu nedenle konuşma anlama veya ses kalitesini bozmadan hoş olmayan feedback sesini önler. Feedback Kontrolü ile birlikte, Uyarlanabilir Feedback Koruması 20 dB’ye kadar kazanç sağlayarak daha rahat bir duyum sağlar. Daha yumuşak tepki veren özel bir müzik dinleme modu geliştirildi ve gelen müzik sesini daha optimize bir şekilde duyulmasını sağlamıştır.

 

  • ADAPTİF GÜRÜLTÜ ÖNLEYİCİ: Çevredeki ve gelen sinyalleri saniyede 625 kez analiz eder. Statik gürültünün oranına bağlı olarak, az ya da çok kazanç azaltımı uygulanır. Bu seviyeler içinde gerçekleşir  ve gürültünün ortamlarda mükemmel netlikte bir ses kalitesi ve konuşma sağlar.

 

  • CANLI DİNLE: İşitme cihazından gelen giriş ve çıkış seviyesi gibi verileri sürekli olarak okur, kanal başına geçerli kazanç ayarlamaları değişikleri gibi. Her 125 ms’de bir işitme cihazı tarafından yeni verileri sağlar. Bağlantı parçasına veri iletim hızı yazılım arayüz kutusundan ( HiPro, Hipro2) etkilenebilir ve değişiklik gösterebilir.

 

  • TİNNİTUS BASKILAMA: İşitme cihazınız, modüle edilen gürültü ile dalgalanma gösteren sinyalinin(çınlamasının) eşleşmesini sağlar. Çınlamınıza uygun seçim yapabileceğimiz gürültü seçenekleri mevcuttur. Tinnitus terapinin en önemli etkeni çınlamanıza göre gürültünün frekans ve şiddetinin doğru ayarlamalarının yapılmasıdır.

 

LEWI RISA  SINO
RIC/BTERIC/BTEPower BTE/BTE MİNİ BTE/RIC/ITC/CIC
16 Kanal 16 Bant 12 Kanal 12 Bant 9 Kanal 9 Bant
Iphone ile Doğrudan Ses AktarımıIphone ile Doğrudan Ses AktarımıGürültü Azaltma
Audifon App UygulamasıAudifon App UygulamasıTinnitus Baskılama
Tinnitus BaskılamaTinnitus BaskılamaFeedback Yönetimi
Gürültü AzaltmaGürültü Azaltma4 Program
Frekans SıkıştırmaFrekans SıkıştırmaNano Koruma
Multistreamer Pro ile Aksesuar BağlantısıMultistreamer Pro ile Aksesuar Bağlantısı 
4 Program4 Program 
Nano KorumaNano Koruma 

 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ