Audifon İşitme Cihazları
Audifon İşitme Cihazları ile Dünyayı Yeniden Keşfedin! Net ve Zengin Ses Kalitesi, Hayatınıza Anlam Katıyor.
cirlce

Cihaz Seçimi

Uzman odyologlarımız size en yakın şubemizde gerekli test ve ölçümleri gerçekleştirerek ihtiyacınıza en uygun cihazı belirlemektedir.
01
Duyma Testi
Duyma seviyenizi belirlemek için tam donanımlı odyoloji testinizi yaptırın.
02
İhtiyaç Analizi
Uzman odyologlarımız yardımıyla yaşam tarzınıza göre en uygun işitme cihazını seçin.
03
Kulak Ölçümü
Kulağınıza en uygun boyutlarda silikonu üretebilmemiz için kulak içi ölçünüzü alalım.
04
Cihaz Teslimi
Size özel üretilen işitme cihazınızı teslim aldıktan sonra net duymanın keyfini yaşayın.

Öne Çıkan Özellikler

Son teknoloji işitme cihazlarının hayatınızı kolaylaştıran özelliklerini keşfedin. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

10k HD Ses

Yüksek ses kalitesi ile artık tüm sesler hiç olmadığı kadar net ve anlaşılır.

Adaptif Ses Ayarı

İşitme cihazınızın ses seviyesini ortam sesine göre otomatik ayarlayabilirsiniz.

Gürültü Azaltma

Gürültülü ortamlarda bile konuşmaları çok daha anlaşılır ve net olarak duyabilirsiniz.

Anlık Çeviri

27 farklı dilde çeviri özelliği ile teknolojinin sınırlarınız zorlayın, dünyayı keşfedin.

2 Yönlü Ses

Telefonunuzu kulağınıza hiç götürmeden işitme cihazınızla görüşme gerçekleştirin.

Uzaktan Ayar

Şubeye gelmeden, işitme cihazınıza uzaktan ayarlama yapılma imkanı sağlar.

Video Galeri

Duymer işitme cihazlarını tercih eden hastalarımızın gerçek kullanıcı deneyimi ve diğer tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ve ürünlerimize dair en çok sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.
İşitme cihazı, işitme kaybı yaşayan kişilerin işitme yeteneklerini artırmak için tasarlanmış elektronik bir cihazdır. Mikrofon, ses işleme birimi ve hoparlör içeren bu cihaz, çevresel sesleri toplar, işler ve kullanıcının duyabileceği bir düzeyde sesleri ileterek işitme yeteneğini iyileştirir.
İşitme cihazı fiyatları, teknoloji seviyesi, marka, model ve sunulan özelliklere göre değişiklik gösterir.
İkili işitme cihazı, her iki kulağa takılır ve doğal işitme deneyimi sunar. Bu cihazlar kullanıcıların, konuşulanları anlamasını kolaylaştırır, iki yönlü iletişimini destekler, etrafındaki gürültüyü azaltır, özgüvenini yerine getirir, konum belirleme yeteneğini ve yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır.
İki kulağa da işitme cihazı takılması, genellikle işitme kaybının her iki kulağı etkilediği durumlarda önerilir. Bu durum, daha iyi konum belirleme, gürültü azaltma ve genel işitme deneyimi açısından avantaj sağlar.
Birçok sağlık sigortası, işitme cihazının maliyetini kısmen veya tamamen karşılar. Ancak kapsam ve koşullar poliçeye bağlı olarak değişir.
Devamını Oku

Audifon Dünyasına Hoş Geldiniz!

Sizler için, İşitme uzmanları desteğiyle yeni işitme cihazları geliştiriyoruz. İşitme cihazı kullanıcılarının yaşam kalitesini arttırmak için profesyonel uzmanlarımızla birlikte daha kapsamlı ürün bilgisi sunmak ortak inancımız. Daha iyi işitme tedavisi için size destek oluyoruz.

Felsefemiz ve şirket kültürümüz hakkında daha fazla bilgi edinin, geniş ürün portföyümüzü keşfedin.

“Almanya’da üretilen” modern işitme cihazları, sezgisel yazılım çözümleri ve pratik aksesuar serimiz. Sizi kendi Audifon’unuzu deneyimlemeye davet ediyoruz-her zaman bizimle konuşun. Sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz. 

%100 Almanya’da geliştirilen ve üretilen tek işitme cihazı Audifon’dur. Araştırma ve geliştirmeden seri üretime kadar - her işitme sistemi Alman mühendisliği tarafından tasarlanmıştır. Audifon, Almanya’daki işitme cihazı akustiğinde pazar lideri olan KIND Grubu’na aittir. Bu yüzden akustik uzmanlarının karşılaştığı günlük zorluklara aşinayız. Piyasayı tanıyoruz ve ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlıyoruz. Bu kapsamlı bilgiyi yeni Audifon işitme sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesine dahil ediyoruz.

 

Audifon Odyolojisine Genel Bakış

 

 • 10 K HD SES: Bant genişliği ne kadar fazla olursa o kadar daha net ve ince tonlar duyulabilir hale gelir. Audifon işitme cihazları doğal ses algısını sağlayan 10 kHz’e kadar bir frekans aralığı sunar. Gelişmiş frekans aralığı konuşmayı anlamada sizlere daha yardımcı olur.

 

 • SAHNE ALGILAMA: Yedi farklı alana kadar otomatik bir çevresel sınıflandırma gerçekleştirir: “görütüde konuşma”, “rüzgar” veya “müzik” gibi. İşitme cihazını kullanıcısının manuel bir ayarlama yapmasına gerek olmadan ortama bağlı olarak konuşmayı en iyi şekilde  anlamaya yardımcı olur ve algoritmaları otomatik etkinleştirir.

 

 • ADAPTİF SES AYARI: İşitme cihazı kullanıcısının, bulunduğu ortamdaki konuşmacıya göre otomatik odak sağlar. Konuşmacının konumuna göre otomatik olarak mikrofon yönlülüklerini belirleyerek konuşmayı daha net ve anlaşılır duyulmasına olanak sağlar.

 

 • ADAPTİF FEEDBACK AYARI: Değişen durumlara hızlı tepki vermek için üretilmiştir ve bu nedenle konuşma anlama veya ses kalitesini bozmadan hoş olmayan feedback sesini önler. Feedback Kontrolü ile birlikte, Uyarlanabilir Feedback Koruması 20 dB’ye kadar kazanç sağlayarak daha rahat bir duyum sağlar. Daha yumuşak tepki veren özel bir müzik dinleme modu geliştirildi ve gelen müzik sesini daha optimize bir şekilde duyulmasını sağlamıştır.

 

 • ADAPTİF GÜRÜLTÜ ÖNLEYİCİ: Çevredeki ve gelen sinyalleri saniyede 625 kez analiz eder. Statik gürültünün oranına bağlı olarak, az ya da çok kazanç azaltımı uygulanır. Bu seviyeler içinde gerçekleşir  ve gürültünün ortamlarda mükemmel netlikte bir ses kalitesi ve konuşma sağlar.

 

 • CANLI DİNLE: İşitme cihazından gelen giriş ve çıkış seviyesi gibi verileri sürekli olarak okur, kanal başına geçerli kazanç ayarlamaları değişikleri gibi. Her 125 ms’de bir işitme cihazı tarafından yeni verileri sağlar. Bağlantı parçasına veri iletim hızı yazılım arayüz kutusundan ( HiPro, Hipro2) etkilenebilir ve değişiklik gösterebilir.

 

 • TİNNİTUS BASKILAMA: İşitme cihazınız, modüle edilen gürültü ile dalgalanma gösteren sinyalinin(çınlamasının) eşleşmesini sağlar. Çınlamınıza uygun seçim yapabileceğimiz gürültü seçenekleri mevcuttur. Tinnitus terapinin en önemli etkeni çınlamanıza göre gürültünün frekans ve şiddetinin doğru ayarlamalarının yapılmasıdır.

 

LEWI RISA  SINO
RIC/BTERIC/BTEPower BTE/BTE MİNİ BTE/RIC/ITC/CIC
16 Kanal 16 Bant 12 Kanal 12 Bant 9 Kanal 9 Bant
Iphone ile Doğrudan Ses AktarımıIphone ile Doğrudan Ses AktarımıGürültü Azaltma
Audifon App UygulamasıAudifon App UygulamasıTinnitus Baskılama
Tinnitus BaskılamaTinnitus BaskılamaFeedback Yönetimi
Gürültü AzaltmaGürültü Azaltma4 Program
Frekans SıkıştırmaFrekans SıkıştırmaNano Koruma
Multistreamer Pro ile Aksesuar BağlantısıMultistreamer Pro ile Aksesuar Bağlantısı 
4 Program4 Program 
Nano KorumaNano Koruma 

 

Audifon, Almanya'daki ISO sertifikalı fabrikasında modern, yüksek performanslı işitme cihazı sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. Tasarım ve üretimde kaliteyi bir araya getiren Audifon, mükemmel fiyat-performans oranı ve yüksek müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Audifon işitme cihazları yalnızca özellikleriyle etkilemekle kalmıyor teknolojisinin yanı sıra tasarımı ve kullanım kolaylığıyla da öne çıkıyor.

Audifon işitme cihazları neler sunuyor?

Doğal Ses Ve Optimum Konuşma Anlama

Audifon işitme cihazları, zorlu işitme koşullarında ve farklı ayar seçenekleri sayesinde hayatı yeniden dolu dolu yaşamanıza olanak tanır. Sesleri etkileyici derecede doğaldır ve gürültülü ortamlarda rahat konuşmalar artık sorun değildir.

10khz HD Ses, Kulaklarınız İçin Tam Ses Spektrumu

Faydaları

• 10 kilohertz'e varan ses bant genişliğiyle Audifon işitme cihazları, insanların doğal işitme yeteneğine yaklaşarak diğer insanların ne söylediğini anlamayı kolaylaştırır.

• Özellikle müzik dinlerken kristal netliğinde sesten yararlanılır.

Uyarlanabilir Ses Yakınlaştırma, Önemli Olana Odaklanma

Faydaları

• Bu işitme cihazları ses kaynağını (örneğin konuştuğunuz kişiyi) otomatik olarak yakınlaştırır.

• Bu özellikle söylenenlere odaklanmayı kolaylaştırır.

• Arka plan gürültüsünü azaltır.

• Gürültülü ortamlarda daha fazla işitme konforu sağlar.

Sahne Algılama Durum Ne Olursa Olsun Optimum İşitme

Faydaları

• İşitme cihazınız, “Sessiz”, “Rüzgar” veya “Müzik” gibi farklı işitme senaryolarını otomatik olarak tanımlar. İşitme cihazı her duruma otomatik olarak uyum sağlayabilir artık manuel değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Hangi durumda olursanız olun, konuşmanın en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar.

Uyarlanabilir Geri Bildirim Koruması

Faydaları

• Audifon'un modern analiz teknolojisi sayesinde rahatsız edici ıslık sesleri önlenir.

Uyarlanabilir Gürültü Koruması ve Makine Gürültü Koruması

Faydaları

• Audifon işitme cihazlarının elektrikli süpürgeler, klima sistemleri veya tramvaylar gibi çok yüksek gürültü kaynaklarının ses seviyesini azaltması yalnızca birkaç saniye sürer.

• Konuşma etkilenmez ve diğer insanların söylediklerini anlamak kolaylaşır.

Rüzgar Kalkanı

Faydaları

• Sahilde yürüyüş yaparken, bisiklete binerken veya şehirde gezinirken, Audifon işitme cihazlarının rüzgar gürültüsünü bastırma özelliği rahatlamanıza ve tüm açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

İşitme Sistemleri Wings Chip Teknolojisi

Kablosuz Çip

Kablosuz teknoloji günlük yaşamımızı etkilemeye devam ediyor. Kablosuz cihazlar her geçen gün daha yaygın hale geliyor. Bu gelişme işitme sistemlerinde de yaşanıyor. Akıllı telefona ve diğer cihazlara bağlantı mümkündür. 

Wings çipi, Bluetooth ve 2,4 Ghz kablosuz frekansın birçok gelişmiş ve kanıtlanmış odyolojik özellik ile birleştiği tamamen entegre bir kablosuz teknolojidir.

KABLOSUZ ÖZELLİKLER
Medya Akışı

Bir akıllı telefonla doğrudan işitme cihazlarınıza telefon görüşmesi yapmak ve telefon çağrısını almak her zamankinden daha kolay. Medya kaynağının ses kalitesi kullanıcı için ideal olana kadar arka plan gürültüsünü azaltmak amacıyla işitme sisteminden gelen mikrofon girişini serbestçe ayarlamak için Audifon Uygulamasını kullanın.

Binaural  Senkronizasyon
İşitme cihazlarınız farklı ses durumlarını otomatik olarak algılayacak ve optimum işitme konforunu elde etmek için ayarları binaural olarak senkronize edecektir. Audifon işitme sistemlerindeki bu ayarlamalar, kullanıcının girişi olmadan uyarlanabilir ve otomatik olarak gerçekleşir.

Faydaları

 • Farklı ses durumlarını algılama
 • Mikrofonların yönlülüğü

MULTISTREAMER PRO

Tek cihaz birçok seçenek

Kablosuz Telefon Yayını

Telefon görüşmeleriniz için herhangi bir akıllı telefonu işitme sistemlerinize bağlayın.
(Aksesuar (Multistreamer Pro) olmadan doğrudan ses akışı yalnızca iPhone'da mevcuttur.)

Canlı Uzaktan Mikrofon

Multistreamer pro'yu gürültülü ortamlarda hoparlörün yakınına özel bir mikrofon olarak konumlandırdığınızda bire bir konuşmanın keyfini çıkarın. Maksimum menzil 10 metreye kadardır.

TV ve Ses Yayını

Bir ucunu TV'ye ve diğer ucunu Multistreamer Pro'nun arkasına bağlamak için 3,5 mm ses jakını kullanın ve sesi doğrudan işitme cihazı sisteminize aktarın. Bu mükemmel şekilde ayarlanmış aksesuarla Audifon kanatlarınızdan daha da fazlasını elde edin: Audifon Multistreamer Pro, TV sesini doğrudan işitme cihazı sistemlerinizde oynatmanıza olanak tanır.

Mükemmel sesten hoşlananlar için tasarlandı:

 • Kristal netliğinde TV ses kalitesi
 • Uzakta bulunan konuşmaların kolay anlaşılması
 • Telefondan işitme cihazınıza ses akışı

 

Ürün Özellikleri

LEWİ

RISA

Kanal-Bant Sayısı

16

12

Program Sayısı

4

4

Iphone Bağlantısı

 •  
 •  

10k HD Ses

 •  
 •  

Otomatik Ses Yakınlaştırma

 •  
 •  

Çok Yönlü Mikrofon

 •  
 •  

Uyarlanabilir Gürültü Koruması (2 Seviye)

 •  
 •  

Ekspansiyon

 •  
 •  

Rüzgar Kalkanı

 •  
 •  

Akustik göstergeler

 •  
 •  

Tinnitus Modülü

 •  
 •  

Veri kaydı

 •  
 •  

Nano Kaplama

 •  
 •  

Noahlink Wireless ile kablosuz bağlantı

 •  
 •  

Audifon App Uygulaması

 •  
 •  

Multistreamer Pro

 •  
 •  

 

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP