Aysel Dağ, 1999 yılında İzmir, Konak’ta doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Seferihisar’da tamamladıktan sonra 2017 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Odyoloji lisans programını tamamladı. Üniversite eğitimi süresince ‘’Geçmişten Günümüze Yenidoğan İşitme Taramaları ve İşitme Kayıplı Bebek ve Aile Eğitimi’’ , ‘’Tanıdan Tedaviye Pediatrik İşitme Kayıpları’’ , ‘’3. İşitme Teknolojileri Sempozyumu’’ gibi çeşitli kongre ve sempozyumlara katıldı.

Kendini geliştirmek adına farklı işitme cihazı merkezlerinde, özel hastane ve devlet hastanelerinde gönüllü olarak işitme cihazı ve klinik alanda staj yaptı. Aynı zamanda odyolojik gelişmeleri yakından takip etti. Yenidoğan İşitme Taramaları konusu üzerine bitirme tezini tamamladıktan sonra 2021 senesinde iyi bir not ortalamasıyla mezun oldu.

2021 yılında Duymer İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nde Odyolog olarak göreve başladı. 2022 yılı itibari ile yeni başlayan Odyolog/Odyometristlerin ve şubelerde bulunan personellerin eğitim süreçlerinden sorumlu olmak üzere Eğitim Odyoloğu olarak görevine devam etmektedir.

Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP