Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Interton Move

INTERTON HAREKETİ

HAYATTAN DAHA FAZLASINI ELDE ETMEYİ SEVİYORSAN, INTERTON HAREKETİNİ SEVECEKSİN

Hayattan ve işinizden daha fazlasını elde etmeyi seviyorsanız, Interton'un hareketi sizi kulaktan kulağa gülümsetecektir.

Kullanım kolaylığına değer veren, işitme cihazı kullanıcılarıyla daha fazla zaman geçiren ve hayattaki önemli şeylere odaklanan işitme bakım uzmanları için tasarlanan Interton Move, kullancılara  harika bir işitme deneyimine kolayca erişim sağlayan en büyük ve en iyi portföy güncellememizdir.

Interton Move, Interton Ready ile aynı tanıdık sisteme sahiptir

İyi ses kalitesi, işitme cihazlarıyla müşteri memnuniyetinde önemli bir faktördür.

Interton Move'daki yeni çipin en büyük avantajlarından biri, mikrofonlar tarafından toplanan sesin netliğinin artmasıdır. İşitme cihazının çıkış gücü – 116 dB SPL 'ye kadar Interton Move tarafından dijital olarak çoğaltılabilir ve işlenebilir.

Entegre Yönlülük

Bu mikrofon stratejisi, her iki işitme cihazında birlikte çalışan çok yönlü ve yönlü mikrofonları kullanır. İşitme cihazları dinleme ortamını analiz eder ve bu bilgilere dayanarak bir veya her iki kulaktaki mikrofonların yapılandırmasını değiştirebilir. Hepsinden iyisi, mikrofon yapılandırmasındaki bu ayarlamalardan, kendi tarafında herhangi bir giriş veya işlem gerektirmeden otomatik olarak yararlanır.

Kombine Yönlülük

Bu çözüm, bir kulakta çok yönlü bir mikrofonu birleştirirken, aynı anda karşı kulakta yönlü bir mikrofon kullanır. Mikrofonlar her zaman bu yapılandırmada kalır. Bu yaklaşımın statik doğası, işitme cihazı kullancılarımıza çevrelerinde kendilerini yönlendirme ve dikkatlerini herhangi bir zamanda duymakla ilgilendikleri sese veya birden fazla sese odaklama şansı verir.

İyi duy

• Bir kulakta çok yönlü bir mikrofon ve diğerinde yönlü bir mikrofon kullanmak, yönlü faydayı önemli ölçüde azaltmadan ortamdaki seslerin dinleme kolaylığını ve farkındalığını artırır.*

• Bir kulakta çok yönlü bir mikrofon ve diğerinde yönlü bir mikrofon kullanmak, konuşma dinleyicinin yanlarına yerleştirildiğinde gürültülü bir ortamda en iyi konuşma anlaşılırlığını sağlar.*

Interton Move odyolojisine genel bakış

Entegre Yönlülük

Bulunduğunuz çevreyle ilgili kulaklar arasında veri alışverişini sağlar. Gün içinde farklı dinleme durumları için her iki kulaktaki mikrofon ayarlarını optimize eder.

Yararları:

Kullanıcılar, çevrelerinde neler olup bittiğine dair farkındalıklarını kaybetmeden kendileri için önemli olan seslere odaklanabilirler, böylece konuşmaları zahmetsizce takip edebilir ve herhangi bir ses ortamında, herhangi bir manuel ayarlamaya gerek kalmadan doğal olarak dikkati değiştirebilirler.

 

Konuşma Odaklı Yönlülük

En iyi yönlü fayda için çevredeki gürültü kaynağına bağlı olarak yönlü kutup desenlerini değiştiren uyarlanabilir bir yön özelliği.

Yararları:

Kullanıcılar dinamik ses ortamlarında bile önlerindeki konuşmayı daha iyi anlayabilirler.

Kombine Yönlülük

Aynı anda karşı kulakta yönlü bir mikrofon kullanırken, bir kulakta çok yönlü bir mikrofonu birleştiren başka bir binaural strateji.

Yararları:

Kullanıcılara durumu izleme ve dikkatlerini duymakla en çok ilgilendikleri sese odaklama şansı verir.

Adaptif Gürültü Azaltma

Konuşma ve gürültüyü tam olarak tanımlayan ve konuşma sinyalini bozmadan istenmeyen gürültüyü azaltan benzersiz ve hızlı etkili spektral çıkarma teknolojisi.

Yararları:

Gürültü azaltma, konuşma anlayışından ödün vermeden gürültülü dinleme durumlarında rahatlık sağlayacaktır.

Otomatik Yönlendirilmiş Yönlülük

İşitme cihazları ses ortamını analiz eder ve mikrofon ayarlarını çok yönlü ve yönlü arasında değiştirir. Yönlü modda, ışın genişliği gürültüde dinlemeyi en üst düzeye çıkarmak için adapte olabilir. Geçiş o kadar sorunsuz gerçekleşir ki, kullanıcılar değişikliği fark etmez.

Yararları:

Kullanıcılar, programları manuel olarak değiştirmeye gerek kalmadan gerektiğinde daha iyi konuşma anlayışı için otomatik geçişten yararlanabilir. Mikrofon modları arasındaki geçişler, daha doğal bir ses deneyimi sağlamak için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Adaptif Rüzgar Gürültü Azaltma

Yalnızca rüzgar gürültüsünü algılamak ve azaltmak için tasarlanmış özel bir gürültü azaltma tekniğidir. Konuşma sesleri için kazanç rüzgarlı durumlarda bile korunur ve rüzgar yoksa bu özellik herhangi bir kazancı azaltmaz.

Yararları:

Uyarlanabilir Rüzgar Gürültüsü Azaltma özelliği sayesinde kullanıcılar rüzgarlı koşullarda bile önemli konuşmaları kaçırmazlar. Bisiklete binme, yürüyüş ya da Golf olsun, herhangi bir açık hava ortamında ses kalitesi ve konuşma anlama ödün vermeden hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Dürtü Gürültü Azaltma

Yüksek ani sesleri neredeyse anında algılayan ve gürültünün işitme cihazının kazanç sınırını aşmasını önleyerek rahatlık sağlayan bir özellik.

 

 

Yararları:

Kullanıcılar yüksek gürültüyü rahat ve daha yumuşak bir seviyede duyacak ve en gürültülü ortamın bile tadını çıkaracaklar.

Çevresel Kazanç Ayarlayıcısı

Beş farklı ortamda daha iyi dinleme deneyimleri için kazanç ayarlarını optimize eder. İşitme cihazları çevreyi analiz eder ve kullanıcı bir akustik ortamdan diğerine geçerken önceden ayarlanmış kazanç ayarlarını otomatik olarak uygular.

Kazanç ayarları kişisel tercihlere göre her ortam için özelleştirilebilir.

Yararları:

Kullanıcılar, ses seviyesinde herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan kazançtaki otomatik ayarlardan yararlanabilir. Çok çeşitli dinleme durumlarıyla karşılaşan aktif insanlar için mükemmel bir özelliktir.

Özelliğin içindeki özelleştirilebilir kazanç ayarları, her kullanıcının kendisine ve karşılaştığı durumlara özgü en iyi ayarları yaşamasını sağlar.

Feedback Yöneticisi Artı

Amplifikasyonu azaltmadan veya ses kalitesinden ödün vermeden feedbacki ortadan kaldırmak için iki iptal filtresi kullanan bir feedback iptal özelliğidir. Feedback Manager Plus ayrıca ani hareketlerden veya kulağın yanına yerleştirilen nesnelerden gelen geri bildirimleri ortadan kaldırma yeteneğine de sahiptir.

Yararları:

Sınıfının en iyisi feedback iptali, kullanıcıların herhangi bir durumda feedback veya bozuk ses yaşamadan ses kalitesinin keyfini çıkarmasını sağlar.

Tam bir özgürlük günü

İlk Interton şarj edilebilir alıcısına sahiptir-tek bir 3 saatlik şarjla 30 saate kadar güç sağlayan dahili lityum iyon bataryaya sahip kulak (RIE) işitme cihazı. Masaüstü şarj cihazı, duvar prizine takılı küçük, sağlam bir ünitedir. Zamanla aşınabilecek metal kontaklara ihtiyaç duymadan kablosuz, endüktif şarj kullanır.

işitme cihazlarınızı çıkarıp tekrar kullanmaya hazır olana kadar şarj cihazına yerleştirebilirsiniz. RIE işitme cihazlarının üstündeki görsel LED göstergeleri, işitme cihazınız içinde şarj olurken yavaşça yanıp söner ve işitme cihazınız tam şarj olduğunda sabit bir yeşil ışık gösterir.

Hareket halindeyken pil seviyesini kontrol etme,

Daha fazla gönül rahatlığı için, şarj edilebilir işitme cihazlarıyla, pil durumlarınızı her zaman uygulamada kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz bağlantıya yükseltmeler

Interton Move, süper kararlı Bluetooth® Düşük Enerji teknolojisini kullanarak hem iOS hem de seçili Android cihazlardan sorunsuz bir şekilde yayın yapabilen ilk işitme cihazımızdır. Bu ilerleme, Interton Move'u daha fazla işitme cihazı kullanıcısına, aramaları yayınlamak, en sevdiğiniz müzikleri dinlemek veya en son podcast'i yakalamak için işitme cihazlarınızı kullanabileceğinizi bilerek güvenli bir şekilde sunabileceğimiz anlamına gelir.

İşitme cihazı kullanıcıları, gerçek zamanlı olarak hızlı ve gizli ayarlamalar, yanlış yerleştirilmiş cihazlar için bir “işitme cihazımı bul” özelliği ve işitme cihazı kullanıcılarını işitme cihazlarından en iyi şekilde yararlanmaya teşvik etmek için ipuçları içeren Interton Sound uygulamasının birçok büyük avantajından yararlanabilmeye katkıda bulunur.

Interton Sound uygulamasının bir diğer yeni avantajı, Interton Move cihazlarını uzaktan güncelleme yeteneğidir. İşitme cihazları işitme cihazı güncelleme yazılımını doğrudan uygulamadan alabilir ve indirebilir. Bu, işitme cihazı kullanıcılarımızın işitme merkezlerimize gelmesine gerek kalmadan ve montaj yazılımına takılmasına gerek kalmadan en iyi performansı sağlar.

İşitme cihazı kullanıcılarımız gizli kablosuz aksesuarlarımızla günlük yaşamlarını geliştirebilirler. Televizyonlarından işitme cihazlarına ses aktarabilir, bire bir ortamda veya büyük toplantılarda bir kişiden konuşma yapabilirler.

 

ÖZELLİKLERMOVE 6MOVE 4MOVE 3MOVE 2
SES KALİTESİKanal Sayısı 171286
Çevresel Sınıflandırıcı
Giriş dinamik aralığı – 116 dB SPLw
DİNLEME RAHATLIĞIUyarlanabilir Gürültü Azaltma
Uyarlanabilir Rüzgar Gürültüsü Azaltma
Mikrofon Gürültü Azaltma
Darbe Gürültü Azaltma  
Çevresel Kazanç Ayarlayıcı   
KONUŞMA ANLAMAEntegre Yönlülük   
Otomatik Işın Genişliği   
Birleşik Yönlülük  
Senkronize Otomatik Yönlendirilmiş Yönlülük  
Seçilebilir Işın Genişliği 
Konuşma Odaklı Yönlülük
FEEDBACK YÖNETİMİFeedback Yönetici Plus
Müzik Modu  
Ön Ayarlı Feedback Yönetimi
KOLAYLIKKulaktan Kulağa iletişim  
OtoTelefon
Konfor Telefonu 
iOS cihazlardan doğrudan ses akışı 
Android cihazlardan doğrudan ses akışı 
TV Streamer 2, Uzaktan Kumanda, Uzaktan Kumanda 2,Telefon Klipsi+
Interton Sound uygulaması
Uzaktan Ürün Yazılımı Güncellemesi
Masaüstü şarj cihazı  
FITTING ESNEKLİĞİProgram Sayısı 4443
Düşük Frekans Artışı (yalnızca UP alıcısında mevcuttur)
TSG
Veri kaydı
Noahlink Wireless ile kablosuz bağlantı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

Interton Move ile İlgili Detaylı Bilgi Alın

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ