MOVE 61
Interton Move işitme cihazları, test edilmiş ve kanıtlanmış GN teknolojisini kullanarak, her türlü ortamda üstün bir işitme deneyimi sunar. Bu sayede doğrudan telefon görüşmeleri yapabilir, müzik dinleyebilir ve sevdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz.
cirlce

Öne Çıkan Özellikler

Son teknoloji işitme cihazlarının hayatınızı kolaylaştıran özelliklerini keşfedin. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

10k HD Ses

Yüksek ses kalitesi ile artık tüm sesler hiç olmadığı kadar net ve anlaşılır.

Adaptif Ses Ayarı

İşitme cihazınızın ses seviyesini ortam sesine göre otomatik ayarlayabilirsiniz.

Gürültü Azaltma

Gürültülü ortamlarda bile konuşmaları çok daha anlaşılır ve net olarak duyabilirsiniz.

Anlık Çeviri

27 farklı dilde çeviri özelliği ile teknolojinin sınırlarınız zorlayın, dünyayı keşfedin.

2 Yönlü Ses

Telefonunuzu kulağınıza hiç götürmeden işitme cihazınızla görüşme gerçekleştirin.

Uzaktan Ayar

Şubeye gelmeden, işitme cihazınıza uzaktan ayarlama yapılma imkanı sağlar.

Cihaz Seçimi

Uzman odyologlarımız size en yakın şubemizde gerekli test ve ölçümleri gerçekleştirerek ihtiyacınıza en uygun cihazı belirlemektedir.
01
Duyma Testi
Duyma seviyenizi belirlemek için tam donanımlı odyoloji testinizi yaptırın.
02
İhtiyaç Analizi
Uzman odyologlarımız yardımıyla yaşam tarzınıza göre en uygun işitme cihazını seçin.
03
Kulak Ölçümü
Kulağınıza en uygun boyutlarda silikonu üretebilmemiz için kulak içi ölçünüzü alalım.
04
Cihaz Teslimi
Size özel üretilen işitme cihazınızı teslim aldıktan sonra net duymanın keyfini yaşayın.

INTERTON HAREKETİ

HAYATTAN DAHA FAZLASINI ELDE ETMEYİ SEVİYORSAN, INTERTON HAREKETİNİ SEVECEKSİN

Hayattan ve işinizden daha fazlasını elde etmeyi seviyorsanız, Interton'un hareketi sizi kulaktan kulağa gülümsetecektir.

Kullanım kolaylığına değer veren, işitme cihazı kullanıcılarıyla daha fazla zaman geçiren ve hayattaki önemli şeylere odaklanan işitme bakım uzmanları için tasarlanan Interton Move, kullancılara  harika bir işitme deneyimine kolayca erişim sağlayan en büyük ve en iyi portföy güncellememizdir.

Interton Move, Interton Ready ile aynı tanıdık sisteme sahiptir

İyi ses kalitesi, işitme cihazlarıyla müşteri memnuniyetinde önemli bir faktördür.

Interton Move'daki yeni çipin en büyük avantajlarından biri, mikrofonlar tarafından toplanan sesin netliğinin artmasıdır. İşitme cihazının çıkış gücü – 116 dB SPL 'ye kadar Interton Move tarafından dijital olarak çoğaltılabilir ve işlenebilir.

Entegre Yönlülük

Bu mikrofon stratejisi, her iki işitme cihazında birlikte çalışan çok yönlü ve yönlü mikrofonları kullanır. İşitme cihazları dinleme ortamını analiz eder ve bu bilgilere dayanarak bir veya her iki kulaktaki mikrofonların yapılandırmasını değiştirebilir. Hepsinden iyisi, mikrofon yapılandırmasındaki bu ayarlamalardan, kendi tarafında herhangi bir giriş veya işlem gerektirmeden otomatik olarak yararlanır.

Kombine Yönlülük

Bu çözüm, bir kulakta çok yönlü bir mikrofonu birleştirirken, aynı anda karşı kulakta yönlü bir mikrofon kullanır. Mikrofonlar her zaman bu yapılandırmada kalır. Bu yaklaşımın statik doğası, işitme cihazı kullancılarımıza çevrelerinde kendilerini yönlendirme ve dikkatlerini herhangi bir zamanda duymakla ilgilendikleri sese veya birden fazla sese odaklama şansı verir.

İyi duy

• Bir kulakta çok yönlü bir mikrofon ve diğerinde yönlü bir mikrofon kullanmak, yönlü faydayı önemli ölçüde azaltmadan ortamdaki seslerin dinleme kolaylığını ve farkındalığını artırır.*

• Bir kulakta çok yönlü bir mikrofon ve diğerinde yönlü bir mikrofon kullanmak, konuşma dinleyicinin yanlarına yerleştirildiğinde gürültülü bir ortamda en iyi konuşma anlaşılırlığını sağlar.*

Interton Move odyolojisine genel bakış

Entegre Yönlülük

Bulunduğunuz çevreyle ilgili kulaklar arasında veri alışverişini sağlar. Gün içinde farklı dinleme durumları için her iki kulaktaki mikrofon ayarlarını optimize eder.

Yararları:

Kullanıcılar, çevrelerinde neler olup bittiğine dair farkındalıklarını kaybetmeden kendileri için önemli olan seslere odaklanabilirler, böylece konuşmaları zahmetsizce takip edebilir ve herhangi bir ses ortamında, herhangi bir manuel ayarlamaya gerek kalmadan doğal olarak dikkati değiştirebilirler.

 

Konuşma Odaklı Yönlülük

En iyi yönlü fayda için çevredeki gürültü kaynağına bağlı olarak yönlü kutup desenlerini değiştiren uyarlanabilir bir yön özelliği.

Yararları:

Kullanıcılar dinamik ses ortamlarında bile önlerindeki konuşmayı daha iyi anlayabilirler.

Kombine Yönlülük

Aynı anda karşı kulakta yönlü bir mikrofon kullanırken, bir kulakta çok yönlü bir mikrofonu birleştiren başka bir binaural strateji.

Yararları:

Kullanıcılara durumu izleme ve dikkatlerini duymakla en çok ilgilendikleri sese odaklama şansı verir.

Adaptif Gürültü Azaltma

Konuşma ve gürültüyü tam olarak tanımlayan ve konuşma sinyalini bozmadan istenmeyen gürültüyü azaltan benzersiz ve hızlı etkili spektral çıkarma teknolojisi.

Yararları:

Gürültü azaltma, konuşma anlayışından ödün vermeden gürültülü dinleme durumlarında rahatlık sağlayacaktır.

Otomatik Yönlendirilmiş Yönlülük

İşitme cihazları ses ortamını analiz eder ve mikrofon ayarlarını çok yönlü ve yönlü arasında değiştirir. Yönlü modda, ışın genişliği gürültüde dinlemeyi en üst düzeye çıkarmak için adapte olabilir. Geçiş o kadar sorunsuz gerçekleşir ki, kullanıcılar değişikliği fark etmez.

Yararları:

Kullanıcılar, programları manuel olarak değiştirmeye gerek kalmadan gerektiğinde daha iyi konuşma anlayışı için otomatik geçişten yararlanabilir. Mikrofon modları arasındaki geçişler, daha doğal bir ses deneyimi sağlamak için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Adaptif Rüzgar Gürültü Azaltma

Yalnızca rüzgar gürültüsünü algılamak ve azaltmak için tasarlanmış özel bir gürültü azaltma tekniğidir. Konuşma sesleri için kazanç rüzgarlı durumlarda bile korunur ve rüzgar yoksa bu özellik herhangi bir kazancı azaltmaz.

Yararları:

Uyarlanabilir Rüzgar Gürültüsü Azaltma özelliği sayesinde kullanıcılar rüzgarlı koşullarda bile önemli konuşmaları kaçırmazlar. Bisiklete binme, yürüyüş ya da Golf olsun, herhangi bir açık hava ortamında ses kalitesi ve konuşma anlama ödün vermeden hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Dürtü Gürültü Azaltma

Yüksek ani sesleri neredeyse anında algılayan ve gürültünün işitme cihazının kazanç sınırını aşmasını önleyerek rahatlık sağlayan bir özellik.

 

 

Yararları:

Kullanıcılar yüksek gürültüyü rahat ve daha yumuşak bir seviyede duyacak ve en gürültülü ortamın bile tadını çıkaracaklar.

Çevresel Kazanç Ayarlayıcısı

Beş farklı ortamda daha iyi dinleme deneyimleri için kazanç ayarlarını optimize eder. İşitme cihazları çevreyi analiz eder ve kullanıcı bir akustik ortamdan diğerine geçerken önceden ayarlanmış kazanç ayarlarını otomatik olarak uygular.

Kazanç ayarları kişisel tercihlere göre her ortam için özelleştirilebilir.

Yararları:

Kullanıcılar, ses seviyesinde herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan kazançtaki otomatik ayarlardan yararlanabilir. Çok çeşitli dinleme durumlarıyla karşılaşan aktif insanlar için mükemmel bir özelliktir.

Özelliğin içindeki özelleştirilebilir kazanç ayarları, her kullanıcının kendisine ve karşılaştığı durumlara özgü en iyi ayarları yaşamasını sağlar.

Feedback Yöneticisi Artı

Amplifikasyonu azaltmadan veya ses kalitesinden ödün vermeden feedbacki ortadan kaldırmak için iki iptal filtresi kullanan bir feedback iptal özelliğidir. Feedback Manager Plus ayrıca ani hareketlerden veya kulağın yanına yerleştirilen nesnelerden gelen geri bildirimleri ortadan kaldırma yeteneğine de sahiptir.

Yararları:

Sınıfının en iyisi feedback iptali, kullanıcıların herhangi bir durumda feedback veya bozuk ses yaşamadan ses kalitesinin keyfini çıkarmasını sağlar.

Tam bir özgürlük günü

İlk Interton şarj edilebilir alıcısına sahiptir-tek bir 3 saatlik şarjla 30 saate kadar güç sağlayan dahili lityum iyon bataryaya sahip kulak (RIE) işitme cihazı. Masaüstü şarj cihazı, duvar prizine takılı küçük, sağlam bir ünitedir. Zamanla aşınabilecek metal kontaklara ihtiyaç duymadan kablosuz, endüktif şarj kullanır.

işitme cihazlarınızı çıkarıp tekrar kullanmaya hazır olana kadar şarj cihazına yerleştirebilirsiniz. RIE işitme cihazlarının üstündeki görsel LED göstergeleri, işitme cihazınız içinde şarj olurken yavaşça yanıp söner ve işitme cihazınız tam şarj olduğunda sabit bir yeşil ışık gösterir.

Hareket halindeyken pil seviyesini kontrol etme,

Daha fazla gönül rahatlığı için, şarj edilebilir işitme cihazlarıyla, pil durumlarınızı her zaman uygulamada kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz bağlantıya yükseltmeler

Interton Move, süper kararlı Bluetooth® Düşük Enerji teknolojisini kullanarak hem iOS hem de seçili Android cihazlardan sorunsuz bir şekilde yayın yapabilen ilk işitme cihazımızdır. Bu ilerleme, Interton Move'u daha fazla işitme cihazı kullanıcısına, aramaları yayınlamak, en sevdiğiniz müzikleri dinlemek veya en son podcast'i yakalamak için işitme cihazlarınızı kullanabileceğinizi bilerek güvenli bir şekilde sunabileceğimiz anlamına gelir.

İşitme cihazı kullanıcıları, gerçek zamanlı olarak hızlı ve gizli ayarlamalar, yanlış yerleştirilmiş cihazlar için bir “işitme cihazımı bul” özelliği ve işitme cihazı kullanıcılarını işitme cihazlarından en iyi şekilde yararlanmaya teşvik etmek için ipuçları içeren Interton Sound uygulamasının birçok büyük avantajından yararlanabilmeye katkıda bulunur.

Interton Sound uygulamasının bir diğer yeni avantajı, Interton Move cihazlarını uzaktan güncelleme yeteneğidir. İşitme cihazları işitme cihazı güncelleme yazılımını doğrudan uygulamadan alabilir ve indirebilir. Bu, işitme cihazı kullanıcılarımızın işitme merkezlerimize gelmesine gerek kalmadan ve montaj yazılımına takılmasına gerek kalmadan en iyi performansı sağlar.

İşitme cihazı kullanıcılarımız gizli kablosuz aksesuarlarımızla günlük yaşamlarını geliştirebilirler. Televizyonlarından işitme cihazlarına ses aktarabilir, bire bir ortamda veya büyük toplantılarda bir kişiden konuşma yapabilirler.

 

ÖZELLİKLER MOVE 6 MOVE 4 MOVE 3 MOVE 2
SES KALİTESİ Kanal Sayısı  17 12 8 6
Çevresel Sınıflandırıcı
Giriş dinamik aralığı – 116 dB SPLw
DİNLEME RAHATLIĞI Uyarlanabilir Gürültü Azaltma
Uyarlanabilir Rüzgar Gürültüsü Azaltma
Mikrofon Gürültü Azaltma
Darbe Gürültü Azaltma    
Çevresel Kazanç Ayarlayıcı      
KONUŞMA ANLAMA Entegre Yönlülük      
Otomatik Işın Genişliği      
Birleşik Yönlülük    
Senkronize Otomatik Yönlendirilmiş Yönlülük    
Seçilebilir Işın Genişliği  
Konuşma Odaklı Yönlülük
FEEDBACK YÖNETİMİ Feedback Yönetici Plus
Müzik Modu    
Ön Ayarlı Feedback Yönetimi
KOLAYLIK Kulaktan Kulağa iletişim    
OtoTelefon
Konfor Telefonu  
iOS cihazlardan doğrudan ses akışı  
Android cihazlardan doğrudan ses akışı  
TV Streamer 2, Uzaktan Kumanda, Uzaktan Kumanda 2,Telefon Klipsi+
Interton Sound uygulaması
Uzaktan Ürün Yazılımı Güncellemesi
Masaüstü şarj cihazı    
FITTING ESNEKLİĞİ Program Sayısı  4 4 4 3
Düşük Frekans Artışı (yalnızca UP alıcısında mevcuttur)
TSG
Veri kaydı
Noahlink Wireless ile kablosuz bağlantı

 

Interton Uzaktan Kumanda

kablosuz-content-remotecontrol

 • Interton Step, Interton Crisp Interton Cosmo ile uyumlu
 • Tek veya çift işitme cihazı üzerinde ses seviyesini ayarlar
 • İşitme Cihazı üzerinde program değiştirme
 • TV, radyo veya dizüstü bilgisayar ses akışı arasında geçiş
 • Mute (ses kapama) fonksiyonu (Cosmo ve Crisp modellerinde yoktur)

Interton TV Aktarıcısı

kablosuz-content-tvstreamer

 • Interton Step, Interton Crisp Interton Cosmo ile uyumlu
 • İşitme cihazına TV ve benzer ses kaynağından stereo ses akışı sağlar
 • 7 metre mesafeye ses akışı sağlayabilir
 • Odayı terk ettiğinizde 5 dakika içerisinde geri gelmeniz durumunda otomatik olarak yeniden bağlanır.
 • Dijital veya analog TV ya da bir ses kaynağı ile çalışır
 • Kolay kurulum sunar. Cihazları eşleştirin ve unutun.

Interton Telefon Klipsi

kablosuz-content-telefonklipsi

 • Interton Step, Interton Crisp Interton Cosmo ile uyumlu
 • Bluetooth özellikli telefonların çoğunda kullanılabilir.
 • Tek buton ile telefonunuza cevap verin
 • Mute fonksiyonu ile çevresel sesleri engelleyin(Crisp ve Cosmo modellerinde kullanılamaz)
 • 80 saat stand-by, 6 saat konuşma süresi
 • Program değişimi özelliği gibi temel bir uzaktan kulmanda olarak çalışur.
 • Klips ile giysilerinize kolayca tutturabilme

Interton Mini Mikrofon

kablosuz-content-minimicrofon

 • Interton Crisp Interton Cosmo ile uyumlu
 • Arabada, egzersiz sırasında, konferansta esnek kullanım
 • 7 metre kablosuz sinyal aralığı
 • Kurulumu ve kullanımı kolay
 • Giysi üzerine yerleştirmesi basit

Video Galeri

Duymer işitme cihazlarını tercih eden hastalarımızın gerçek kullanıcı deneyimi ve diğer tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ve ürünlerimizle ilgili soruların cevaplarını aşağıdaki soru başlıklarından inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İşitme cihazı, işitme kaybı yaşayan kişilerin işitme yeteneklerini artırmak için tasarlanmış elektronik bir cihazdır. Mikrofon, ses işleme birimi ve hoparlör içeren bu cihaz, çevresel sesleri toplar, işler ve kullanıcının duyabileceği bir düzeyde sesleri ileterek işitme yeteneğini iyileştirir.
İşitme cihazı fiyatları, teknoloji seviyesi, marka, model ve sunulan özelliklere göre değişiklik gösterir.
İkili işitme cihazı, her iki kulağa takılır ve doğal işitme deneyimi sunar. Bu cihazlar kullanıcıların, konuşulanları anlamasını kolaylaştırır, iki yönlü iletişimini destekler, etrafındaki gürültüyü azaltır, özgüvenini yerine getirir, konum belirleme yeteneğini ve yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır.
İki kulağa da işitme cihazı takılması, genellikle işitme kaybının her iki kulağı etkilediği durumlarda önerilir. Bu durum, daha iyi konum belirleme, gürültü azaltma ve genel işitme deneyimi açısından avantaj sağlar.
Birçok sağlık sigortası, işitme cihazının maliyetini kısmen veya tamamen karşılar. Ancak kapsam ve koşullar poliçeye bağlı olarak değişir.
Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP