Duymer İşitme Cihazları, merkezi İzmir’de olup, Türkiye’nin her yerinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. İzmir’de 14, İstanbul’da 17 ve Ankara’da 4 şubesi bulunmaktadır.

Duymer İşitme Cihazları İzmir Şubeleri

Duymer İzmir Alsancak Şubesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesinde, ulaşımı kolay, merkezi bir konumdadır. Teknosa’nın üstünde 1. Katta bulunmaktadır.

Duymer İzmir Alsancak Şair Eşref Bulvarı Şubesi, Şair Eşref Bulvarında bulunmaktadır. Merkezi bir konumda olup giriş katta yer almaktadır. Pediatrik grup için özel olarak tasarlanan odaları ile 2 kattan oluşmaktadır.

Duymer İzmir Balçova Şubesi, Balçova Ekol Tıp Merkezinin karşısında işlek bir caddede yer almaktadır. Giriş katta yer alıp, araba park etmeye müsait alanları mevcuttur.

Duymak İzmir Buca Şubesi, giriş katta, merkezi bir konumda yer alıp, otopark imkanı sunmaktadır.

Duymer İzmir Bornova Şubesi, giriş katta yer alıp, geniş ve ferah deneme odaları ile hastalarına hizmet vermektedir. Ulaşımı kolay ve merkezi bir konumda yer almaktadır.

Duymer İzmir Bozyaka Şubesi, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine yakın konumda yer almaktadır. 1. Katta ve ulaşımı kolay bir konumdadır. Araba park etmeye müsait alanları mevcuttur.

Duymer İzmir Çiğli Şubesi, Ekol Hastanelerine yakın konumda bulunmaktadır. Giriş katta yer almaktadır ve otopark imkanı vardır. 3 adet deneme odası ile hastalara hizmet verilmektedir.

Duymer İzmir Çiğli 2 Şubesi, Çiğli Devlet Hastanesinin arkasında yer almaktadır. Giriş katta bulunup, otopark imkanı sunmaktadır.

Duymak İzmir Çiğli Şubesi, Çiğli Devlet Hastanesinin arkasında yer almaktadır. Giriş katta bulunup, otopark imkanı sunmaktadır.

Duymer İzmir Gaziemir Şubesi, giriş katta yer alıp, geniş ve ferah deneme odaları ile hastalarına hizmet vermektedir. Ulaşımı kolay ve merkezi bir konumda yer almaktadır.

Duymer İzmir Hatay Şubesi, giriş katta yer alıp, araba park etmeye müsait alanları mevcuttur. Metro durağına yakın konumdadır.

Duymer İzmir Karşıyaka Şubesi, Karşıyaka Çarşısı içinde1 katta yer almaktadır. Karşıyaka İskele ve Karşıyaka İzban durağına yürüme mesafesindedir.

İzmir Menemen Şubesi, Menemen Devlet Hastanesinin yanında yer almaktadır. Giriş katta yer almaktadır ve otopark alanı mevcuttur.

Duymer İzmir Selçuk Şubesi, Selçuk Devlet Hastanesi yanında yer almaktadır. Giriş katta yer almaktadır ve otopark imkanı mevcuttur.

İzmir’de ve Türkiye’nin her yerinde bulunan Duymer İşitme Merkezleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 
 

DİĞER MAKALELER

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP