Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Duymer İşitme Cihazları Ankara Şubeleri

 

Duymer İşitme Cihazları, merkezi İzmir’de olup, Türkiye’nin her yerinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. İzmir’de 14, İstanbul’da 17 ve Ankara’da 4 şubesi bulunmaktadır.

Duymer İşitme Cihazları Ankara Şubeleri

Duymer Ankara Şubesi, Mithatpaşa Caddesinde yer almaktadır. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi ve Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesine yürüme mesafesinde, merkezi konumda yer almaktadır. Giriş katta bulunmaktadır.

Duymer Ankara Batıkent Şubesi, metro ve AVM’lere yürüme mesafesindedir. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne yakın konumdadır. Giriş katta yer almaktadır ve otopark imkanı mevcuttur.

Duymer Ankara Keçiören Şubesi, merkezi bir konumda yer almaktadır. Giriş katta bulunup, otopark imkanı sunmaktadır.

Duymer Ankara Sincan Şubesi, merkezi bir konumdadır. Giriş katta yer alıp, otopark imkanı sunmaktadır.

Ankara’da ve Türkiye’nin her yerinde bulunan Duymer İşitme Merkezleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

 

DİĞER MAKALELER

Çocuklarda İşitme Kaybı

Çocuklarda işitme kaybı genellikle iki yaşına gelene kadar, henüz konuşamadıkları için fark edilmemektedir. Araştırmalar, altı aylıktan önce işitme kaybına yönelik tespit ve müdahalelerin, altı aylıktan sonra yapılan müdahalelerden önemli ölçüde daha iyi sonuçlara yol açtığını göstermiştir.

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ