Duymer Asistan paket içeriği

  • VIP Hizmet 
  • 7/24 Kişisel Asistan ve Destek
  • Duymer Hizmetlerinde Randevu Önceliği
  • İşitme Cihazı Aksesuarlarında Online Sipariş Hakkı 
  • İşitme Cihazı Tamir ve Bakım Süreçleri İçin Canlı Destek
  • Online Doktor Görüşmelerinde Destek (Yılda 3 Kez) 
  • Duymer Kullanıcı Günlerine Katılım İmkânı
  • Türkiye’nin Her Noktasından İşlem Olanağı
  • Yıllık 500 TL, Üstelik 9 Taksit İmkânıyla

Duymer Asistan

Dünyanın en kaliteli işitme cihazlarını sizlerle buluşturarak yaşam kalitenizi artırmayı amaçlayan Duymer’le hayata dahil olmak artık çok daha kolay! 

Duymer, Asistan hizmetiyle desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda! Duymer Asistan, işitme cihazı ile ilgili sorunlarınızdan işitme sağlığınız ile ilgili endişelerinize kadar tüm sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilmeniz için hizmete hazır!

Duymer Asistan Nedir?

Duymer Asistan, işitme cihazı bakım ve tamir işlemleri, randevu sistemi, işitme cihazı aksesuarlarında online sipariş gibi işlemlerinizde ayrıcalıklı olmanıza imkan sağlayan bir asistanlık hizmetidir.

Sizler de bu VIP ayrıcalıklarından yararlanmak için Duymer Asistan hizmetine üye olabilirsiniz. Bu pakete üye olan kullanıcılarımız, akıllarına takılan her soruya 7/24 yanıt bulabilecekleri bir uzmanla iletişim kurma imkanına sahip olacaklar. Böylece gün ve zaman fark etmeksizin işitme cihazları ile ilgili sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilecek ve cihazlarınızın bakım ve tamir işlemleri için öncelikli olarak randevularınızı planlayabileceksiniz.

Duymer Asistan hizmetinden faydalanan kullanıcılarımız, işitme cihazı aksesuarları gibi Duymer ürünlerini online olarak sipariş verebilecekler. Kullanıcılarımız, Duymer ürünlerinin yanı sıra anlaşmalı olduğumuz kurumlardan dünyanın en kaliteli gözlüklerini ve gözlük çerçevelerini de temin edebilme fırsatını yakalayacaklar.

Duymer Asistan, aynı zamanda kullanıcıların sağlıkla ilgili süreçlerine destek olabilmek ve sorularını cevaplayabilmek amacıyla geliştirildi. Artık tıbbi bir sorununuz olduğu zaman çekinmenize gerek yok! Bu sayede kişisel asistanlarınız ile iletişim kurarak uzman doktorlarımız ile online olarak görüşmek için randevularınızı ücretsiz bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Duymer şubelerinde aylık olarak gerçekleştirilen kullanıcı günleri ile ilgili bilgileri, Asistan hizmetimiz sayesinde zaman kaybetmeden öğrenmek mümkün. Bu sayede Türkiye’nin dört bir yanında ve 81 ilinde hizmet veren Duymer’in, periyodik aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirici etkinliklere katılım imkanı bulabilecek ve Türkiye genelinde bir milyon üyesi olan büyük bir ailenin parçası olabileceksiniz. Bu etkinlikler sayesinde işitme cihazı ve işitme sağlığı hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Duymer Asistan hizmeti hakkında bilgilendirme

Sizler de işitme cihazı kullanımı, cihazların bakım ve servis işlemleri ve işitme sağlığı gibi konularda 7/24 destek almak ve online sipariş hakkı, doktor görüşmeleri ve diğer VIP ayrıcalıklardan faydalanmak için Duymer Asistan hizmetine üye olabilirsiniz.

Duymer Asistan siz hayattan keyif alırken önünüzdeki tüm engelleri kaldıracak; bunu yalnızca 500 TL yıllık ücret karşılığında, üstelik kredi kartına 9 Taksit imkanıyla yapacak!

Whatsapp Hattı HEMEN ARA WHATSAPP