WIDEX UNIQUETM nerede ne yapıyor olursanız olun daha fazla ses işitmenizi sağlar.

HAYATI DOYASIYA YAŞAYIN

UNIQUE işitme cihazlarını benzerlerinden üstün kılan özellikler neler?

Daha geniş ses aralığı – hem alçak hem de yüksek sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz.

En iyi rüzgar sesi azaltma teknolojisi – rüzgarlı ortamlarda bile konuşmaları duyabilirsiniz. (Sadece Unique440 modellerde)

Otomatik olarak dinleme ortamınızı algılar ve doğru yerde doğru zamanda doğru sesi duymanızı sağlar.

WIDEX UNIQUEWIDEX UNIQUE

BAĞLANTIDA KALIN

UNIQUE deneyimi sadece işitme cihazları ile sınırlı değildir.

Yeni COM-DEX ile herhangi bir cep telefonundan işitme cihazınıza herhangi bir bozulma yaşamadan, eller serbest ses aktarımı yapabilirsiniz. İşitme cihazınız aynı zamanda COM-DEX uygulaması ile uzaktan da kontrol edilebilir. Kullanımı kolay bu uygulama ile ses seviyesi ayarı, ses yönetimi ve program ayarı gibi değişiklikleri yapabilirsiniz.

WIDEX UNIQUE yakaladığı her sesi saflaştırır.

Zayıf-Düzey Gürültü Azaltma sistemi, kullanıcılara her ortamda, en alçaklardan en yükseklere kadar üstün ses kalitesi sunmak için rahatsız edici zayıf gürültüleri azaltır.

Koşullara tam anlamıyla uyum sağlayan, sektörün en iyi Rüzgar Gürültüsü Azaltma sistemi sayesinde, rüzgar gürültüsü de ciddi oranda azaltılır.

İster muhteşem doğada yalnızlığın keyfini sürerken ister ince detaylara yoğunlaşırken, UNIQUE saf ve berrak sesi ile kullanıcılara tüm ses manzarasını eksiksiz ulaştırır.

DAHA FAZLA SES, SINIRSIZ KONFOR

UNIQUE deneyimi yalnızca işitme cihazı ile sınırlı değildir.

Cep telefonlarının iletişimin merkezinde olduğu günümüzde, COM-DEX bağlı kalmanızı sağlar. Sesleri cihazınıza aktarmada gerçek bir eller-serbest deneyimi sunar ve Bluetooth sayesinde de çoğu cep telefonuyla uyumludur.

Aynı zamanda, COM-DEX uygulaması yardımıyla, UNIQUE cihazınızı uzaktan da kontrol edebilir, ses ve program ayarları yapabilirsiniz.

Konuşmaları rahatlıkla işitmeniz gereken zorlu birebir konuşmalarda, COM-DEX Kablosuz Mikrofon mükemmel bir yardımcıdır – rahat ve net şekilde duyabilmeniz için, karşınızdakine verdiğiniz, klipsli, zarif bir mikrofondur.

Daha fazla sesin keyfini sürmek için, UNIQUE kullanıcıları geniş DEX™ aksesuar ailesinden faydalanabilir, cep telefonu, uzaktan kumanda, TV ve ses sistemlerine kolaylıkla bağlanabilirler.

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP