WIDEX BEYOND Z™ - EN İYİ SESLENDİRMEYE SAHİP ŞARJ EDİLEBİLİR İŞİTME CİHAZI 
Pilin bitmesini dert etmeden, gün boyu üstün ses kalitesi ve aktarımı deneyimleyin. Etkin tasarımından dolayı, şarj edilebilir işitme cihazları arasında BEYOND Z en düşük pil tüketimine sahiptir.

Şık ve kullanımı kolay şarj cihazı sayesinde, işitme cihazınızı tüm gün kullandıktan sonra, aynı cep telefonunuz gibi şarj ederek günlük yaşamınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. WIDEX BEYOND Z™ işitme cihazının düşük güç tüketen çipi sayesinde kullanıcılar gelişmiş bir şarj edilebilir cihaza sahip olmanın hazzı yanında, hayatın özel anlarını hiçbir zaman kaçırmayacak olmanın güvenini de yaşarlar.

WIDEX BEYOND APP İLE İŞİTMENİZİ KENDİNİZ KONTROL EDİN

  • KONTROL SİZDE

BEYOND App uygulaması cihazınızı telefonunuzdan kontrol etme imkanı sunar, ses ayarı, ses yönü, çınlama yönetimi ve daha fazlasını ayarlamanıza olanak sağlar.

  • KOLAY AKTARIM

iPhone'dan işitme cihazınıza yapacağınız kolay aktarım ile, çağrılar, müzik ve daha fazlası anında kulağınızda – hepsi berrak ve saf bir sesle.

  • ÖZELLEŞTİRİN

BEYOND App uygulaması ile, kişisel programlar oluşturabilir, resimlerinizi ve özel duvar kağıtlarınızı yükleyebilir ve hatta konuşma ve müzik için kişisel ses kalıpları tanımlayabilirsiniz.

  • KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Kaydırma fonksiyonu sadece BEYOND App'da vardır - busayede, dolaşımınız daha kolay ve keyifli olacaktır.

AKTARIM KONTROLÜNÜZDE OLSUN
iPhone veya iPad kullanıyorsanız, BEYOND Z işitme cihazlarınıza doğrudan yüksek kaliteli ses aktarımı yapabilirsiniz. Böylelikle, ses kalitesinden ödün vermeden, istediğiniz yerde istediğinizi dinleyebilirsiniz. Telefonunuz Android'li mi? DEX aksesuarlarımız ile işitme cihazlarınıza müzik aktarımı yapabilirsiniz.

TÜM GÜN KULLAN GECE ŞARJ ET
WIDEX BEYOND Z™’nin tüm şarj edilebilir işitme cihazları arasında en düşük güç tüketen işitme cihazı olması sayesinde kullanıcılar en gelişmiş işitme deneyimini ve aktarımda üstün ses kalitesini tüm gün boyunca ve pilin bitme kaygısı olmadan yaşayabilirler. Gelişmiş Z Power pilin gümüş-çinko hücreleri kendi boyutundaki tüm pillerden daha fazla enerji depolayabilir ve ortalama 3-4 saatte şarj edilebilir.

NEREYE GİTTİĞİNİZİ HEM GÖRÜN HEM DUYUN
WIDEX BEYOND Z™ ile telefonun GPS uygulamasından gelen yönlendirmeler doğrudan her iki kulakta işitilebilir. Bu da kullanıcıya önemli bir kullanım konforu sağlar.

BAĞLANIN
Kullanıcılar sosyal ağ bağlantılarına kolayca ulaşabilir, FaceTime, Skype ve telefon görüşmelerini WIDEX BEYOND Z™ işitme cihazlarına aktararak ortam sesleri dikkatlerini dağıtmadan görüşme yapabilirler.

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP