BAĞLANTIDAN İŞİTMEK HİÇ BU KADAR İYİ OLMAMIŞTI

Şimdi iPhone için üretilen cihazlar için de en iyi sesi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yeni WIDEX BEYOND™ ile size 2.4 GHz’lik doğrudan bağlantı seçeneğini ve olağanüstü sesi bir arada sunan bir işitme cihazına sahip olma fırsatını sunuyoruz.

Kusursuz ses aktarımı ve ses ortamını kontrol etme özelliğine sahip kişiselleştirilebilir uygulaması ile işitme cihazı kullanıcılarına her yerde ve her zaman kesintisiz bağlantı olanağı sağlar.

Gelişmiş sinyal işleme özellikli çipi, %100 bağımsız kanal ayrımı, minimal gecikmeli filtreleri ve dört A/D dönüştürücüsü sayesinde BEYOND, işitme cihazı kullanıcılarına sektördeki en berrak sesi sunabiliyor.

WIDEX BEYOND™ ile işitme cihazı kullanıcıları hayatı sorunsuz ve özgürce istedikleri çizgide yaşayabilirler. Hedefleri ve tutkuları ne olursa olsun.

 

WIDEX BEYOND APP İLE İŞİTMENİZİ KENDİNİZ KONTROL EDİN

  • KONTROL SİZDE

BEYOND App uygulaması cihazınızı telefonunuzdan kontrol etme imkanı sunar, ses ayarı, ses yönü, çınlama yönetimi ve daha fazlasını ayarlamanıza olanak sağlar.

  • KOLAY AKTARIM

iPhone'dan işitme cihazınıza yapacağınız kolay aktarım ile, çağrılar, müzik ve daha fazlası anında kulağınızda – hepsi berrak ve saf bir sesle.

  • ÖZELLEŞTİRİN

BEYOND App uygulaması ile, kişisel programlar oluşturabilir, resimlerinizi ve özel duvar kağıtlarınızı yükleyebilir ve hatta konuşma ve müzik için kişisel ses kalıpları tanımlayabilirsiniz.

  • KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Kaydırma fonksiyonu sadece BEYOND App'da vardır - busayede, dolaşımınız daha kolay ve keyifli olacaktır.

KOLAY BAĞLANTI SEZGİSEL KULLANIM

WIDEX BEYOND işitme cihazını özel yapan nedenlerden biri, kullanımı kolay ve kişiselleştirilebilir, iPhone’a özel uygulamasıdır.

BEYOND™ uygulamasının kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilen arayüzü ile işitme cihazı ve iPhone arasında sorunsuz bağlantı kurularak, mükemmel ses aktarımı yapılabilir.

BEYOND kolay gezinme için gelişmiş kaydırma işlevini kullanan uygulamaya sahip iPhone’a özel tek işitme cihazıdır – böylelikle komutlar ve farklı ekranlar arasında hızlıca ve kolayca gezinme yapabilirsiniz.

KENDİ İŞİTMENİZİ OLUŞTURUN

BEYOND™ uygulamasını kişiselleştirmek çok kolaydır. Ses ayarları ve işitme programları kullanıcının işitme tercihlerine uygun olacak şekilde değiştirilerek BEYONDuygulaması kişiselleştirilebilir. Ayrıca belirli ses ayarları için kişisel fotoğraflar ve özel ses şablonları atanabilir ve bu ayarlar belirli ortamlarda - örneğin sevdiğiniz restoran veya aile ve dost ziyaretinde ya da başka bir sosyal ortamda etkinleşmesi için ayarlanabilir. Ve tercih kontrolü ile kullanıcılar, sesin berraklığı ve işitme konforu arasında tercih yaparken, gerekli olduğunda da ince ses ayarı ile diğer ayrıntıları değiştirerek sesi daha da kişiselleştirebilirler.

BEYOND uygulamasını, kullanımı ve gezinmesi kolay olacak şekilde tasarladık. Kullanıcı dostu arayüzü, iyi bilinen kaydırma işlevi ile kullanıcılar çeşitli seçenekler arasında kolaylıkla geçiş yapabilirler.

Whatsapp Hattı HEMEN ARAWHATSAPP