Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

EVDE HİZMET

 

Yaşamınıza Ses Getiriyoruz

Türkiye’nin en büyük işitme merkezi Duymer olarak, hizmet kalitemizi yeni bir boyuta taşıdık ve işitme cihazlarını müşterilerimize aynı gün teslim edebilmek için yirmi beş araçtan oluşan araç filomuzu kurduk. 

Duymer “Eve Hizmet  Filosu” ile evden çıkmak istemeyen ya da çıkamayan hastalarımız ayağına gidiyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımızla, hastalarımızın bir an önce sağlığına kavuşması için ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet ile hastalarımız sağlıklarına bir an önce kavuşacaklar.

 

 

Biz Size Geliyoruz

Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet yürütecek olan “Duymer Araç Filo”muz ile hastalarımızın işitme cihazlarında yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözebilmeyi, eve hizmet, hızlı ve yerinde hizmet anlayışıyla ücretsiz olarak sunmaktayız. Hastalarımız artık hiç beklemeden aynı gün içerisinde sorunlarının çözümü için bize ulaşabilirler.

 

İŞİTME CİHAZI

Starkey, Interton, Audifon ve Widex işitme cihazı markaları ile işitme kaybı yaşayan kişilerin herkesle aynı standartta duyması için hizmet sağlıyoruz. Görünmez, kulak içi ya da kulak arkası işitme cihazı ile kişinin isteğine bağlı tasarımlarda birçok renk alternatifi bulunmaktadır.

İşitme cihazı pili, ileri teknoloji bakım setleri ve aksesuar seçenekleri ile Duymer ihtiyacınız olan her parça için yanınızda. Üstelik sunduğumuz ücretsiz evde hizmet ile hem cihazınızı gün içerisinde ayağınıza getiriyor hem de ihtiyaç duyduğunuz ayarlamaları yapıyoruz.

İŞİTME TESTİ

İşitme cihazı almadan önce doktor veya odyometrist tarafından yapılan işitme testi ile duyma kaybı oranınız belirlenir sonrasında tasarımsal olarak tercih ettiğiniz işitme cihazı size özel hazırlanarak teslim edilir.

İŞİTME CİHAZI BİLGİ FORMU

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ