İzmir-Konak Duymer İşitme Cihazları

Duymer İşitme Cihazları, İzmir-Konak’ta Hizmetinizde !

Duymer işitme cihazları, işitme ve kulak çınlaması  sorunu yaşayan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için size en yakın bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Genelinde 150+ Bayi ve 24 şubesiyle hizmet veren Duymer işitme merkezi, işitme sorunu yaşayanların dünyasını doğal sesler ile birlikte yeniden renklendirmektedir.

Bizler kendimizi işitme kaybı sorunu yaşayan kişilerin daha iyi işitmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini yükseltmeye adadık.

İşitme cihazlarının hiç görünmeden size mükemmel işitme deneyimi sunması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ?

Size en uygun olan işitme cihazını bulmak için kablosuz işitme cihazını ve dijital işitme cihazı modellerini keşfedin.

ReSound ve Interton işitme cihazlarının size uygun olup  olmadığını olmadığını öğrenmek için işitme uzmanımıza danışın.Telefon:0532 575 85 31

Neden Duymer İşitme Cihazlarını Tercih Etmelisiniz ?

ReSound ve Interton İşitme Cihazları , akıllı telefon bağlantısı ve akıllı özellikleri sayesinde gelen sesleri doğrudan işitme cihazınıza transfer ederek istediğiniz ses seviyesinde dinlemenize olanak tanıyor. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla sesleri işitmekten büyük keyif alıp, hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

KONAK İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ ve UYGULAMA MERKEZİ

1 Beyler 846 Sokak No:51/C Kemeraltı

Konak / İZMİR

TEL:0232 445 34 22 – GSM:0532 575 85 31

 

Duymer İşitme Cihazları Merkezi, Konak / İzmir ve tüm Türkiye genelindeki bayileri ile hizmet vermektedir.

Duymer İşitme Cihazları Merkezlerinde; Danimarka malı, kalite belgeli ve 2 yıl garantili işitme cihazlarına 9 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Size en uygun işitme cihazına sahip olmak için hemen Konak / İzmir işitme cihazı bayimize uğrayabilir ya da bize telefon ile ulaşabilirsiniz.