ReSound ve Interton İşitme Cihazları Türkiye Tek Distribütörü

Samsun Cumhuriyet Meydanı Duymer İşitme Cihazları Merkezi

ERA İŞİTME MERKEZİ

Adres: KALE MAH. KAPTANAĞA CD. UZUNOĞLU İŞHANI KAT:1 DAİRE 12-13 (CUMHURİYET MEYDANI) İLKADIM / SAMSUN Tel: 0 362 433 08 48

Duymer İşitme Cihazları, Samsun / Cumhuriyet Meydanı'nda Hizmetinizde!

Duymer işitme cihazları, işitme ve kulak çınlaması  sorunu yaşayan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için size en yakın bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Genelinde 150+ Bayi ve 24 şubesiyle hizmet veren Duymer işitme merkezi, işitme sorunu yaşayanların dünyasını doğal sesler ile birlikte yeniden renklendirmektedir.

Bizler kendimizi işitme kaybı sorunu yaşayan kişilerin daha iyi işitmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini yükseltmeye adadık.

İşitme cihazlarının hiç görünmeden size mükemmel işitme deneyimi sunması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ?

Size en uygun olan işitme cihazını bulmak için kablosuz işitme cihazını ve dijital işitme cihazı modellerini keşfedin.

ReSound ve Interton işitme cihazlarından size en uygun olanını öğrenmek için işitme uzmanımıza danışın. Telefon: 444 35 48

Neden Duymer İşitme Cihazlarını Tercih Etmelisiniz ?

ReSound ve Interton İşitme Cihazları , akıllı telefon bağlantısı ve akıllı özellikleri sayesinde gelen sesleri doğrudan işitme cihazınıza transfer ederek istediğiniz ses seviyesinde dinlemenize olanak tanıyor. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla sesleri işitmekten büyük keyif alıp, hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

ERA İŞİTME MERKEZİ

KALE MAH. KAPTANAĞA CD.

UZUNOĞLU İŞHANI KAT:1 DAİRE 12-13

(CUMHURİYET MEYDANI)

İLKADIM / SAMSUN

TEL: 0362 433 08 48