Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Odyolog Elif Uysal

Elif Uysal, 1998 yılında Mersin’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Odyoloji Bölümünü kazandı. Eğitim hayatı boyunca ‘’III. Ulusal İstanbul Odyoloji Kongresi’’, ‘’Online Pediatrik Odyoloji Sempozyumu’’ ve ‘’X. Ulusal Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi’’ gibi alanıyla ilgili güncel kongre ve sempozyumları yakından takip etti. İstanbul Üniversitesi Odyoloji Kulübü’nde 3 yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenledi ve aktif bir katılım gösterdi. Bunlarla birlikte bölümüne de katkı sağlayacak  ‘’Türk İşaret Dili’’ ve ’’Akıl ve Zeka Oyunları’’ ile ilgili eğitimlere katıldı ve sertifikalar aldı.

Kendisini geliştirmek ve farklı alanları da tecrübe etmek adına İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Odyoloji kliniğinde, işitme cihazı satış ve uygulama merkezlerinde, özel hastanelerde ve rehabilitasyon merkezlerinde staj yaptı.

2021 yılında üniversiteden iyi bir not ortalamasıyla mezun oldu. İlgi duyduğu ‘’işitme cihazı’’ alanına yöneldi ve Duymer İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nde Eğitim Odyologu olarak işe başladı. 

Şimdi ise Duymer Akademi’de Eğitim Koordinatörü olarak, hastalara daha güvenilir ve nitelikli bir hizmet verebilmek için Duymer İşitme Cihazları’nda görev yapacak olan odyologlara/odyometristlere bir eğitim programı düzenlemektedir.

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ