Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

Odyolog Fulya Beşiktaş

1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. Liseyi Heybeliada Anadolu Lisesi’de okudu. İkinci yabancı dil olarak Çince eğitim ve HSK 2 sertifikası aldı. 2014 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Odyoloji bölümüne başladı. Üniversite öğrencisiyken, işitsel rehabilitasyon, vestibüler değerlendirme yöntemleri, işitme cihazlarındaki güncel yönelimler üzerine seminer sunumları hazırladı.  “İşitsel Nöropati tanılı bireylerde farklı amplifikasyon sistemlerinin etkinliği” ve “Ani idiopatik sensörinöral işitme kaybı tedavisinde kortikosteroid ve hiperbarik oksijen kullanımının etkinliğinin karşılaştırılması” konulu poster sunumları hazırladı. 

Akademik kariyerinin yanında tiyatro ve yelken ile ilgilendi. Çeşitli oyunlarda ve müsabakalarda yer aldı. Üniversite bitirme tezini “Tek taraflı işitme kayıplı çocuklarda amplifikasyon sistemlerinin değerlendirilmesi” üzerine yazdı. Florence Nightingale Hastanesi ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde staj eğitimlerini tamamladı. 2019 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra Eğitim Odyologu olarak Çocuk Eğitim Derneği’nde göreve başladı. Beyin sapı implantı, koklear implant ve işitme cihazı kullanan çocuklara işitsel rehabilitasyon eğitimi verdi.

2020 yılında Duymer İşitme Cihazları Merkezi’nde Ege Bölgesi Odyoloji Temsilcisi ve Eğitim Odyologu olarak göreve başladı. Görevi süresince Türkiye genelinde bulunan bayiliklerin satış, pazarlama ve eğitim stratejilerini geliştirme sürecine katkı sağladı. Duymer İşitme Cihazları Merkezinin şubeleşme sürecinde Türkiye genelindeki şehirlere eğitim ve pazarlama konusunda destek verdi. 2020 yılında Duymer İşitme Cihazları ailesindeki görevine devam ederken Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.  Starkey işitme cihazlarının yurtdışı iş birliklerini sürdürdü ve personel eğitim çalışmalarını yürüttü. 2021 yılında Akdeniz Bölge Satış Müdürü oldu. Alanı ile ilgili çeşitli kongrelere katıldı. Seyahat etmeyi sevmekte ve yelken sporuyla ilgilenmektedir. İngilizce, Almanca ve Çince bilmektedir.
Şu anda Akdeniz Bölgesi satış ve pazarlama müdürü olarak görev almaktadır.

 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ