ReSound ve Interton İşitme Cihazları Türkiye Tek Distribütörü

İzmir Çiğli İşitme Cihazı | Duymer İşitme Cihazları

Duymer Çiğli İşitme Cihazları

Adres: Ataşehir Mah. 8019/13 sokak No:2/2 Çiğli / İZMİR | 38.485564, 27.061200 Tel: 0 232 386 39 35

Duymer İşitme Cihazları, İzmir / Çiğli’de Hizmetinizde!

Duymer işitme cihazları, işitme ve kulak çınlaması  sorunu yaşayan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için size en yakın bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Genelinde 150+ Bayi ve 24 şubesiyle hizmet veren Duymer işitme merkezi, işitme sorunu yaşayanların dünyasını doğal sesler ile birlikte yeniden renklendirmektedir.

Bizler kendimizi işitme kaybı sorunu yaşayan kişilerin daha iyi işitmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini yükseltmeye adadık.

İşitme cihazlarının hiç görünmeden size mükemmel işitme deneyimi sunması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ?

Size en uygun olan işitme cihazını bulmak için kablosuz işitme cihazını ve dijital işitme cihazı modellerini keşfedin.

ReSound ve Interton işitme cihazlarından size en uygun olanını öğrenmek için işitme uzmanımıza danışın. Telefon: 444 35 48

Neden Duymer İşitme Cihazlarını Tercih Etmelisiniz ?

ReSound ve Interton İşitme Cihazları , akıllı telefon bağlantısı ve akıllı özellikleri sayesinde gelen sesleri doğrudan işitme cihazınıza transfer ederek istediğiniz ses seviyesinde dinlemenize olanak tanıyor. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla sesleri işitmekten büyük keyif alıp, hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Duymer İşitme Cihazları Merkezi, İzmir / Çiğli ve tüm Türkiye genelindeki bayileri ile hizmet vermektedir.

Duymer İşitme Cihazları Merkezlerinde; Danimarka malı, kalite belgeli ve 2 yıl garantili işitme cihazlarına 9 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Size en uygun işitme cihazına sahip olmak için hemen İzmir / Çiğli işitme cihazı bayimize uğrayabilir ya da bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Duymer Çiğli İşitme Cihazları

Ataşehir Mah. 8019/13 sokak No:2/2  

Çiğli / İZMİR

TEL: 0 232 386 39 35