ReSound ve Interton İşitme Cihazları Türkiye Tek Distribütörü

İzmir Atasanayi İşitme Cihazı | Duymer İşitme Cihazları

Z KLİNİK İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ

Adres: Yeni Mahalle Mah. 8762/2 Sok. No:6 ( Çiğli Devlet Hastanesi Karşısı ) | 38.500245, 27.051560 Tel: 0 546 765 26 35

Duymer İşitme Cihazları İzmir-Atasanayi’de Hizmetinizdeyiz !

Duymer işitme cihazları, işitme ve kulak çınlaması  sorunu yaşayan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için size en yakın bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Genelinde 150+ Bayi ve 24 şubesiyle hizmet veren Duymer işitme merkezi, işitme sorunu yaşayanların dünyasını doğal sesler ile birlikte yeniden renklendirmektedir.

Bizler kendimizi işitme kaybı sorunu yaşayan kişilerin daha iyi işitmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini yükseltmeye adadık.

İşitme cihazlarının hiç görünmeden size mükemmel işitme deneyimi sunması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ?

Size en uygun olan işitme cihazını bulmak için kablosuz işitme cihazını ve dijital işitme cihazı modellerini keşfedin.

ReSound ve Interton işitme cihazlarının size uygun olup  olmadığını olmadığını öğrenmek için işitme uzmanımıza danışın.Telefon: 444 35 48

Neden Duymer İşitme Cihazlarını Tercih Etmelisiniz ?

ReSound ve Interton İşitme Cihazları , akıllı telefon bağlantısı ve akıllı özellikleri sayesinde gelen sesleri doğrudan işitme cihazınıza transfer ederek istediğiniz ses seviyesinde dinlemenize olanak tanıyor. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla sesleri işitmekten büyük keyif alıp, hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Z KLİNİK İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ

Yeni Mahalle Mah. 8762/2 Sok. No:6 (Çiğli Devlet Hastanesi Karşısı)

Çiğli / İZMİR

TEL: 0 546 765 26 35