Çağrı Merkezi : 444 35 48

TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ

Whatsapp Hattı : 0530 582 91 63

İşitme Cihazı Fiyatları

İşitme Cihazı ve İşitme Cihazı Fiyatları

İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazının tasarımına göre belirlenmemektedir ! İşitme cihazlarının teknolojik özelliklerine göre işitme cihazı fiyatını etkileyen 5 ana birim bulunmaktadır:

  • İşitme Cihazı Mikrofonu
  • Amplifier (sinyal işleyici)
  • Mikro Çip
  • Hoparlör
  • Pil

İşitme cihazıişitme kaybı seviyesine göre tasarlanmış seslerin artmasını veya azalmasını sağlayan daha normale yakın ve duyar duymaz anlamanızı sağlayan cihazlara denir. İşitme cihazları hastaların durumuna göre üretilebilmektedir, bu şekilde üretilen işitme cihazları kullanıcının  maddi durumuna uygun olabilmektedir. İşitme cihazı satın almadan önce alanında profesyonel hekimlerden yardım almayı unutmayınız. Hekimler sizlerin işitme kaybı derecenizi ölçerek sizlere bir rapor vermektedir ve bu rapora göre size en uygun işitme cihazını bulabilirsiniz.

Duymer işitme merkezine başvuran hastalar öncelikle bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Test sonuçlarına göre hasta için en uygun işitme cihazı belirlenerek en iyi şekilde yönlendirme yapılır ve hasta cihazı kabul ederse satış işlemleri gerçekleşir. İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazı tipine göre değişiklik göstermektedir işitme cihazları fonksiyonel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Bu fonksiyonların sebep olduğu maliyetler ile işitme cihazı fiyatları artış veya azalış gösterebilmektedir.

İşitme cihazı fiyatları, işitme merkezleri arasında farklılık göstermemektedir. Duymer işitme merkezi olarak sizlere bu fiyat skalasında en doğru şekilde muayne ederek daha sonra işitme cihazı seçim aşamasına geçmekteyiz. İşitme merkezi adı altında birçok firma bulunmaktadır her firma sizlere uygun muayne hizmeti sağlayamayabilir. Muayne olduğunuz işitme merkezine dikkat etmeniz gerekmektedir yanlış yönlendirmeler yapılabilmektedir.

işitme cihazı fiyatlarıişitme cihazları fiyatişitme cihazları fiyatlarıişitme cihaz fiyatlarıişitme cihazı fiyatları 2019işitme cihazı fiyatları 2020işitme cihazi fiyatlari 2021işitme cihazi ücretlerikaçparastarkey fiyatlariinterton fiyatlariaudifon fiyatlarısgk işitme cihazi

DİĞER MAKALELER

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ